Medirevo

Medirevo
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Takipcileri Sizlere Bu gün paylaşım yapacağımız firmamız İstanbul Merkezli Medirevo;

Deren Kimya gibi geçmişi köklü bir firma öncülüğünde Türkiye’de ilk Bor ve Kenevir ağırlıklı Ürün üreten firma ünvanı ile yola koyulan Medirevo,Geçmişteki elde ettiği kariyeri ile dikkat çeken Devrim Hamaratlar’ın önderliğinde Deren Kimya Kurucusu Taşkın Öztürk ile birlikte güçler birleştirilerek kurulmuştur.

İddiali ürünleri ile ve stratejisi ile dikkat çeken Medirevo Network Marketing alanında yaptığı farklı uygulamaları ile dikkat çekmektedir.

REKLAM ALANI

Medirevo Ürünleri

Dünyada ilk defa patentli BORKEN Complex 124 ile her ürüne özel geliştirilmiş Formülü ve 50’nin üzerinde çok değerli içerikleri kullanan Tek şirkettir.

Medirevo Gıda Takviyesinden Kişisel Bakıma Kadar Çok Geniş bir ürün yelpazesine Sahiptir.Arge çalışmaları devam eden firmanın farklı özellikleri ile dikkat çekecek ürün çalışmaları devam etmektedir.

Medirevo kazanç planı,medirevo ürünleri,medirevo üyelik ve medirevo network hakkında ki tüm bilgileri şirket resmi sayfası medirevo.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Unice başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ