Som İnternational

Som İnternational
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Takipçilerimiz bugün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız Eskişehir merkezli Som İnternational firması;

Som International ailesi olarak herkesin iyi bir hayatı hak ettiğine inanıyoruz. Sadece inanmakla, inanılan şey için bir şeyler yapmanın arasında büyük bir fark olduğunu bilen SOM INTERNATIONAL, sağlıklı vitamin destekleri, kaliteli ürünler ve kazançlı iş fırsatı ile “bir adım ileriye, dünden daha iyiye” mottosu ile 25 Kasım 2022 yılında %100 yerli sermaye ile ESKİŞEHİR de kurulmuş bir Türk şirketidir.

REKLAM ALANI

Adımızı sektörde yaratmayı hedeflediğimiz etkinin yansıması olan, temizlik, saflık, dürüstlük ilkeleri ile SOM ALTIN dan ilham alarak oluşturduk.

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin, ‘iyi yaşamı’ herkes için erişilebilir kılmak gibi önemli bir amacı var. Hayat standartlarınızı yükseltmek, maddi ve manevi refah ile birlikte zaman ve finans özgürlüğünü inşa etmek için ekip çalışmasından beslenen genç ve dinamik kadromuz ile yeni etki alanları kurmaya hazırız.

Som İnternational Ürünler

Som Network Ürünleri Ağırlıklı Olarak Tts teknolojisi ve gıda takviyesi olmak üzere startını vermiştir.Geniş çaplı bir bilim kurulu ekibi ile sahadan gelen geri bildirimler ve tüketici alışkanlıkları sonucu oluşturulacak arge çalışmaları ile günden güne farklı ürün gamları eklenmesi düşünülmektedir.

Som İnternational Nedir? , Som network ,Som İnternational Üyelik,Som İnternational Ürünleri ve Som İnternational hakkındaki tüm bilgilere resmi siteleri olan som.international adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan MiraLife başlıklı makalemizde bant networkleri, mira life ve miralife hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ