Acadebi

Acadebi
REKLAM ALANI

E-Ticaret ve Network Marketing Uzun Yıllardır Sektörde birleştirilmek için çaba verilen bir ikili diyebiliriz.Geçmiş yıllarda bir çok başarılı ve başarısız girişimler olmuş olsada hala cazibesini koruyan bu ikili şimdi profesyonel ellerle yeni bir marka ile İstanbul Merkezli Karşımıza Çıktı,Acadebi;

Acadebi bir DEMSTART markasıdır. Demstart Bilişim Teknoloji Anonim Şirketi Geleneksel iş kollarını, teknoloji ve yazılım ile entegre ederek pazarlama kanalları oluşturan, fikirleriyle dünyayı değiştirmeyi hedefleyen girişimcilerin kendine yer bulabileceği bir TEKNOLOJİ TABANLI PAZARLAMA şirketidir.

Vizyon

REKLAM ALANI

Acadebi Türkiye’den yola çıkarak teknoloji ile gelenekselliği birleştirerek dünya çapında girişimcilik ekosistemi kurmaktır.

Misyon

Üniversite öğrencilerinin ekonomik sıkıntılarını çözebilecekleri girişimciliği öğreten platform olmak. Dünya’da gelişen teknoloji yakından takip ederek Türkiye’de öncü olacaktır. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse, Dijital Kiosklar, Blockchain tabanlı alışveriş sistemleri, Ödeme entegrasyonları vb

Referans Bazlı Akıllı Ticaret Modeli


Referans Bazlı Akıllı Ticaret modeli internetin uçsuz bucaksız dünyasında girişimcilere yeni bir kapı aralıyor. Girişimciler bu sistem sayesinde bir şirketle anlaşarak komisyon karşılığı o şirketin ürünlerini komisyon karşılığında satabiliyorlar.

Değişen ve gelişen dünya, kişileri standartlarını yükseltmeyi de zorlamaktadır. Referans Bazlı Akıllı Ticaret modeli bu nedenle daha fazla para kazanmanın yollarını arayan kişiler için dikkat çeken bir iş modelidir.

Herkesin hayalinde kendi işini kurmak, çalışma saatlerini belirlemek vardır. Bu nedenle Referans Bazlı Akıllı Ticaret modeli birçok kişiye hitap etmektedir. Bu iş modeliyle kişiler rüyalarındaki kariyere ulaşabilirler. Bu büyük bir taahhüttür, ancak Referans Bazlı Akıllı Ticaret modeli çok kazançlı bir kariyer olabilir.

Acadebi Ailesine Network Marketing Türkiye Olarak Başarılar Dileriz.Acadebi üyelik,Acadebi Nedir,Acadebi sistemi hakkındaki tüm bilgilere acadebi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Onnowell başlıklı makalemizde network marketing firmaları, network marketing nedir ve network marketing şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ