İç Giyim Networking

İç Giyim Networking
REKLAM ALANI

icgiyimnetworking

Son Bir Kaç Senedir,Network Marketing Sektöründe en hareketli ürün gamı ile sektöre giriş yapan alan kuşkusuz iç giyim piyasasıdır.İşte İç Giyim Networking Adı ile Çok katlı Pazarlama Sistemi ile Hizmet veren İstanbul Merkezli,

 

REKLAM ALANI

MBA DIŞ TİCARET TEKSTİL PAZARLAMA HİZMETLERİ markası olup faliyetine 2011 yılında başlamıştır. İç giyim ve fantazi iç giyim alanında adından kısa zamanda Türkiye genelinde söz ettirmeyi başarmış olan firmamız, faliyetene Türkiye genelinde 100 lerce bayisi ile devam etmektedir. Firmamız Türkiye de tekstil sektörünün en köklü firmalarından olan firmamız Siz değerli üyelerimiz için iç giyim ürünleri ağılıklı olarak oluşan katalogumuz ile satış yapıp para kazanabilme imkanı sağlamaktadır.

 

İç Giyim Networking Firmasının En Büyük özelliği özellikle iddialı iç giyim ürünleri ile hizmet vermektedir.Klasik prim sisteminin yanı sıra verdiği yüksek kar marjı ile de dikkat çeken iç giyim networking piyasada farklı bir konumda yer almaya adaydır.

 

İç Giyim Networking,İç Giyim Networking Kimdir,MBA Tekstil ve İç Giyim Networking üyelik ile ilgili tüm bilgilere aşağıdaki resmi kanallardan ulaşabilirsiniz.

 

Firma:MBA Tekstil

Sektör:İç Giyim Tekstil

Ülke:Türkiye

Merkez Ofis:İstanbul

Web Site:icgiyimnetworking.com.tr

Bir önceki yazımız olan Global Boyut başlıklı makalemizde adana network, adana network marketing ve enerji network hakkında bilgiler verilmektedir.