Allef

Allef
REKLAM ALANI

Arkadaşlar bugün sizlere anlatacağımız yerli firmamız son dönemde izinli pazarlama sektöründen sonra ortaya çıkan reklam modeli ile pazarlama sistemini kullanan ve mobil bir uygulama ile bunu hayata geçiren Mersin Merkezli yerli firmamız allef.mobi,

 

Allef Bilişim A.Ş. yeni nesil bir yazılım firmasıdır. Kazanırken kazandırmayı, paylaşarak büyümeyi hedefleyen ve böyle düşünen insanların bir araya geldiği büyük bir ailedir. Daima inovasyon bizim vizyonumuz, paylaşarak kazandırmak da misyonumuzdur. Uzman ve yüksek eğitimli kadromuzla yeni nesil internet ve yazılım alanında kendimize güvenimiz tam. Satış ve pazarlama alanında uzman birikimimiz ile birlikte tek güvencimiz “sen yoksan bir eksiğiz” prensibimizdir. Her gün hiçbir karşılık almadan maruz kaldığımız reklamları paylaşarak kazandıracak bir sistemle beğeni ve kullanımınıza sunarak, her tarafımızı kuşatan boş ve karşılıksız bu reklam dünyasından sizinde pay almanızı sağlamayı hedefliyoruz.

Allef Mobi ile Cep telefonunuza yüklenen özel bir uygulama ile telefonunuza gelen reklamlardan gelir elde edebileceksiniz.Ayrıca sitemizde yer almasına sebep olan tavsiye kazancı ve ekip kazancı ilede network marketing sistemini kullanarakta kazanç elde edebileceksiniz.

REKLAM ALANI

Önümüzdeki dönem bu pastada bir çok firmanın aramıza katılmasını bekliyoruz.

 

Allef mobi nedir,Allef mobi ile alakalı detaylı bilgileri bu konuda ön çalışma yapan siteden Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Madylife başlıklı makalemizde 2016 network marketing firmaları, firmalar ve madylife hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ