FTN

FTN
REKLAM ALANI

ftn

Ftn

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) yaptığı düzenlemeler sonucunda aylık faturası 150 TL ve üzerinde gelen elektrik abonelerine ” SERBEST TÜKETİCİ ” olma hakkı tanımıştır. Serbest tüketici olmak demek, abonenin kendisine elektrik tedariğini sağlayan şirketini seçme hakkı olması demektir. Bu doğrultuda 2000’li yılların başında elektrik piyasasının özelleşme sürecine girmesi ile günümüze kadar 120 tane enerji tedariği sağlayan şirket kurulmuştur. Bu şirketler Türkiye’de ki 35.000.000’nu aşkın aboneye ulaşıp hizmet vermek için birbirleriyle adeta bir yarış ve büyük bir rekabet ortamında savaş vermektedirler.

REKLAM ALANI

 

 

 

İşte sizlere,Bu gün tanıtacağımız İstanbul merkezli, yerli firmamız yine hizmet sektörü dediğimiz enerji sektöründen ftn firmasıdır.Enerji piyasası ve Telekomünikasyon piyasasında ki serbest belge alınma hakkı doğduktan sonra tıpkı Amerika ve Avrupada olduğu gibi Türkiye’de de bu alanda hem perakende hem de doğrudan pazarlama olarak faaliyet gösteren firmaların sayısında artış yaratmıştır.İşte  FTN Enerji Telekomünikasyon firması da doğrudan pazarlama alanında hizmete başlamış olan firmalarımız dan biridir.Kısaca Ftn firmasını tanımaya başlayalım.

 

 

 

 

FTN Enerji Ltd. Şti. olarak, farklı indirim oranlarıyla pazarda yerini almaya çalışan elektrik tedariği sağlayıcılarına kendi iç sistemimiz doğrultusunda çözüm sunmaktayız. Tedarikçilere bu çözümü sunarken yine kendi iç sistemimizde bayilikler vererek girişimcilere de anahtar teslimi bir iş imkanı sunmaktayız.

 

 

 

FTN Enerji Telekomünikasyon firması ile alakalı tüm bilgileri resmi ftn.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Apexkom başlıklı makalemizde Apexkom, apexkom eskişehir ve apexkom firması hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ