Petek Marketing

Petek Marketing
REKLAM ALANI

Petek Marketing

Network marketing kozmetik sektörüyle başlayan hareket daha sonra tekstilde öncü firmalrında dikkatini çekmişti şimdi tanıtımını yapacağımız firmamız petek marketing sistemi’dir.

REKLAM ALANI

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve piyasaya kaliteli ürün sunmak adına 1969 yılında 25 m2 lik bir alanda ticari hayatına başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde adını milyonlara duyurmuş ve aranılan bir marka ve isim haline gelmiştir. Aranan ürün kalitesiyle, her kesime hitap eden firmamız, işine son derece bağlı ve tüm çalışmalarını titizlikle sürdüren takım arkadaşları ve ekibiyle çalışamlarını günümüze kadar sürdürmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, hedeflerine kolay ulaşabilmek adına tüm yenilikleri takip etmekte ve hizmette sınır tanımamaktadır.

     40 yıl gibi köklü bir geçmiş olan, Avrupa ve Orta Doğu’da isim yaparak bir çok ülkeden kalite onayı almış olan firmamız, tekstil sektöründe marka ve isim yapmış firmamalarla çalışmakatdır.

     Bu 40 yıllık süreç içerisinde gelmiş olduğu mesafe,evrensel bir marka olma yolunda hızla devam etmektedir.  Bu başarısını daha fazla kitleye kazan-kazandır sistemiyle ulaştırmak ve alırken kazandırmak adına PMS (Petek Marketing Sistem) adı verilen harika bir sistemi müşterilerine sunmuştur.

     PMS (Petek Marketing Sistem) bulunduğu çıtayı asla düşürmeyerek, kaliteli ürün anlayışından taviz vermeyecek bir sistemle hem bayilerine hem müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yerli sermaye ile kazanırken kazandırmaktan ve böyle bir sistemle kalabalık kitlelere hitap etmekten gurur duymaktayız.

    PMS (Petek Marketing Sistem) “Fiyat akılda kalmaz, hizmet, kalite ve marka akılda kalır” anlayışını ilke edinerek yoluna hep devam edecektir.

Petek Marketing Ürünleri

Ağırlıklı olarak tekstil ürünleri bulunmakla beraber,kataloglarında diğer yan ürünlerde bulunmaktadır.

Petek marketing sitesi için buradan tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Anbertem başlıklı makalemizde anbertem, anbertem kimdir ve anberten nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ