Apexkom

Apexkom
REKLAM ALANI

apexkom

 

Network Marketingte yeni yasa çalışmaları gündemdeyken,Bir yandan daYurt İçi ve Yurt dışı firmalar da hareketlenmeler son hız devam ediyor.Tabiki kurumsal resmi ileriye dönük firmaların kalıcı olması ve sektörde uzun yıllar hzmet vermesi daha kolay olacaktır.İşte bu dönemde çalışmalarını tamamlayan Network Marketing Şehirlerimizden biri olan Eskişehir merkezli farklı network marketing ürün gamı ile piyasaya yeni giriş yapan, Apexkom Network firmasının bilgileri gelmeye başladı.Büyük hedeflere sağlam adımlarla giden ve gelecek vaadeden firmamız ,Kısaca Apexkomu tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

Apexkom Kimdir?

Network Marketing sistemleri içinde görülmemiş konsept ve kazanç planlarıyla, alanında uzman yönetici kadrosu ve IT ekibiyle 2013 Haziran ayında start veren, tamamen müşteri odaklı bir e-network şirketidir. Daha doğru bir tanımla; konseptlerini ve ürünlerini yani ticaretini network yoluyla kitlelere ulaştırmayı hedefleyen bir katlı kazanç sistemidir.

 

Diğer konsept network sistemleri, herhangi bir ürünü oluşturabilmek için binlerce insanın maddi-manevi gücünden faydalanırken; Apexkom yatırımlarını kendi imkanlarıyla yapıp hali hazırda işleyen 6 kalem ürünüyle yola çıkmakta olduğundan network işi ile uğraşan yüzlerce insan tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanmıştır.

 

%100 Türk sermayesiyle oluşturulan Apexkom şirketini diğer sistemlerden ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi de kazanç planının kusursuzluğu ve oldukça paylaşımcı olmasıdır. Oluşturduğumuz her konseptten elde ettiğimiz karı %60-70 gibi bir oranla kazanç planı doğrultusunda bayilerimizle paylaşıyoruz. Ayrıca sistemimizde bulunan ortak dağılım sayesinde tüm bayilerimize kar payı dağıtarak gerçek bir aile olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Apexkom Ürün Konsepti

1) Bireysel ve Kurumsal Ses Sistemleri

2) Sabit Hat Taşıma

3) Sigorta

4) Tatil-Seyahat

5) Fırsat Shop

6) Reklam

Şeklinde sıralanabilir.Online konferans ve eğitimlerle gerekli bilgileri alabilceğiniz apexkom firması ,apexkom üyelik,apexkom kimdir,apexkom telekom,apexkom kayıt gibi tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.Apexkomun bayiliğini almak çok uygun ve büyük bir acenteye sahip olacaksınız.

APEXKOM BAYİLİK YADA ÜCRETSİZ MÜŞTERİ OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir önceki yazımız olan PopsBuy başlıklı makalemizde internet marketing, pops bay üyelik ve pops buy hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ