Hekimzade

Hekimzade
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucular bugün sizlere tanıtımını yapacağımız yerli firmamız İstanbul Merkezli Hekimzade firmasıdır.

Hekimzade

1999’dan bugüne başta Türkiye, olmak üzere sağlık ve tıp alanında yaptığı çalışmaları binlerce yıllık tıp tarihinden bu güne batı tıp’ı Anadolu ve İslam tıbbına ait yazılmış eserlerin, yapılmış çalışmaların bilim ile harmanlayıp in­san sağlığı ve yeni nesillerimizi korumak için artı değer oluşturan bir firmadır.

REKLAM ALANI

Dr. Muammer Yıldız, 12 yaşındayken romatizmaya yakalanır, liseye geldiğinde ayağa kalkamaz. 20’li yaşlarda geliştirdiği formüller önce kendisine şifa olur, sonra çevresindeki binlerce insana Türkiye’de alternatif tıbbın ilk temsilcisi Yıldız, ‘Hekimzade’ markasıyla yurt dışı ve yurt içinde hastaların tedavisine yardımcı oluyor,aynı zamanda GSE dediğimiz Gönüllü Sağlık Elçileri Network Marketing Sistemi ilede Sağlığın yanında kazanç sağlamalarınıda Sağlıyor.

Hekimzade Ürünleri

Ağırlıklı olarak başlangınç serüvenine uygun Gıda Takviyeleri ürünlerinin yanı sıra yine organik Kozmetik ve Ev Bakım ürünleri gamı ile de dikkat çeken hekimzade ürün gamını ve arge çalışmalarını ilerleterek son kullanıcıya hem kaliteli hemde sağlıklı ürünler üretmek için çalışmalara devam etmektedir.

Hekimzade üyelik,hekimzade ürünleri,hekimzade iletişim ve diğer tüm bilgileri resmi siteleri hekimzade.com adresinden temin edebilirsiniz.Bizlerde Network Marketing Türkiye Olarak Dr. Muammer Yıldız ve Hekimzade’ye başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Onlife başlıklı makalemizde network marketing, network marketing türkiye ve onlife hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ