Elyce

Elyce
REKLAM ALANI

elyce

Değerli network marketing türkiye okuyucuları bu gün size tanıtacağımız yerli firmalarımızdan biri Elyce kozmetik firmasıdır.Elyce kozmetik kurluşu 2009 yılında olan network hareketliğini 2011 yılında başlatan İzmir lokasyonlu yerli bir firmamızdır.Dilerseniz elyce firmassını elyce network’u kendi tanımlamaları ile inceleyelim.

 

 

REKLAM ALANI

2009 yılında kurulan ELYCE KOZMETİK, ürettiği doğal kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ vererek tüketicilere sunmaktadır.

 

 
ELYCE-NETWORK sistemi ile kendi işinin sahibi olma hayali kuranlar veya profesyonelce hazırlanmış kariyer planlarımız sayesinde ELYCE-CARRIER ile şirketimizde çalışmak isteyenler ELYCE ailesine katılabilmekte ve somut bir kariyer planlaması sürecine dahil olmaktadır.

 

 
“İhtiyaç – Fayda – Bütçe üçgeninde; kozmetik ihtiyaçlarınız, kesin faydalı ürünler ve bütçeye uygun fiyatlarla sunulursa müşteri memnuniyeti ve başarı kaçınılmazdır” fikrini benimseyen ELYCE , mutlu müşteri portföyünü her geçen gün genişletmeyi hedeflemektedir.

 

 Elyce kozmetik 2011 yılında yaptığı girişimle network sistemine adım atmıştır.Elyce kozmetik ürünleri,elyce doğal ürünleri,elyce üyelik,elyce network sistemini dilerseniz resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.Network Marketing Türkiye olarak elyce firmasına başarılar diler sektörde kalıcılığını temenni ederiz.

 

http://www.elyce.com.tr

 

Bir önceki yazımız olan Sirius Marketing başlıklı makalemizde km temizlik ürünleri, sirius ve sirius kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ