Dione

Dione
REKLAM ALANI

Dione

Network Marketing Türkiye Olarak Şimdi Geçmişi çok eskiye dayanan Türk firması kozmetika A.Ş kuruluşu dione network sistemini tanıtıyoruz.

REKLAM ALANI

Kozmetika A.Ş. 1991 yılında kurulmuş, ilke olarak Türk tüketicisini hakkettiği kaliteli kozmetik ürünleriyle tanıştırmayı amaç edinmiştir. Dünyaca ünlü birçok selektif kozmetik markasının Türkiye distribütörüdür. (La prairie, Sisley, Carita, Body Cofee, IS Clinical, Juvena, Marlies Möller)

 Dione

Kozmetika Grubu geleceğin yükselen trendi Doğrudan Doğruya Satış sektörüne Dione ile adım attı.

 Dione şirket vizyonu, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünyada KENDİ İŞİNİ inşaa etmek isteyen girişimcilere destek vererek GLOBAL bir şirket olmaktır.Dione Distribütörlerine RİSKE GİRMEDEN,SERMAYE KOYMADAN ticaret yapma şansı vermektedir.

 Dione Türkiye’den Dünya’ya yayılmayı hedefleyen bir altyapı kurmuştur. Daha kurulalı sadece 3 yıl gibi kısa bir süre olmasına rağmen kendi adına tescilli 23 marka ve Dione markaları ile yaklaşık 150 değişik ürünle ismini sağlamlaştırmıştır.

İşinizin kontrolü kendi ellerinizde. Ek gelirinizin miktarı da sizin enerjinize bağlı…Dione gelişen Dünya’mızda 22.Yüzyılın işini sizlere sunmaktadır. Günümüzün ekonomik şartlarında herkes geleceğini güvene almanın kavgasını vermektedir. İnsanlar artık “GÜNÜ KURTARAN” değil, “GELECEĞİ KURTARAN” işlerin peşinde koşmaktadır.Dione resmi sitesinin adresi aşığıdadır.

http://www.dione.com.tr

Bir önceki yazımız olan Dore başlıklı makalemizde dore, dore marketing ve dore network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ