Argwork

Argwork
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Turkiye Okuyucularımız bugün size Tanıtacağımız firmamız İstanbul Merkezli Argwork Firmasıdır.Kendi tanımlamalarıyla kısaca tanıyalım;

2019 yılından kurulan ve Türkiye pazarında olan ARGWORK, binlerce üyesi ile doğrudan satış sektöründe faaliyet göstermektedir. Oyuncu ekipmanları, işviçre yapımı özel saatler, cilt bakım ürünleri, saç bakım setleri, epilasyon seansları ürünleri arasındadır.

Argwork turizm, tekstil, pazarlama, yazılım ve havacılık sektörlerinde 2008 yılından beri faaliyet gösteren Göçmenoğlu Yatçılık, Argönül Yazılım ve Arg Havacılık şirketler topluluğuna bağlı bir markadır.

REKLAM ALANI

Ana faaliyet konusu alanında uzman firmaların yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerinin doğrudan satışıdır.

ARGWORK’ün kazançları, tüm Türkiye’de müşterilere sunduğu e-ticaret platformu ve doğrudan satış üzerinden yapılan ürün ve hizmet satışlarından gelmektedir.

Tüm iş bölümlerimizin ortak noktası üstün kalite, özel ekip yaklaşımımız, dürüstlük ve şeffaflıktır.

Misyon ve vizyon olarak benimsediğimiz şirket politikalarımız ile her geçen gün hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

AR-GE ve kullanıcı testlerimiz ile faaliyette bulunduğumuz şehir başta olmak üzere ülke genelinde çalışmalarımızı büyütme hedefindeyiz.

Kazanırken kazandıran bu sistemin oluşum değerleri; değişmeyen kalite anlayışıdır.

Argwork Ürünleri

Argwork ürünleri Oyuncu ekipmanları, işviçre yapımı özel saatler, cilt bakım ürünleri, saç bakım setleri, epilasyon seansları ürünleri Geniş çaplı bir yelpazeye sahiptir.Argwork kazanç planı argwork üyelik ve argwork hakkında tüm bilgilere argwork.com.tr resmi sayfasından ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri;
• Telefon: 0850 241-18-76
• Whatsapp: https://wa.me/905523772107
• E-Posta: info@argwork.com.tr

Argwork Şirketler Topluluğu;
• https://www.argonul.com
• https://www.argaviation.com
• https://www.dijinakit.com
• https://www.gocmenogluyatcilik.com

Bir önceki yazımız olan Enoment başlıklı makalemizde enoment, enoment deterjan ve enoment network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ