Pulse Clean

Pulse Clean
REKLAM ALANI

Pulse Clean

Network Marketing sektörünün cazibesi ülkemizde o kadar büyüyorki sizlerle neredeyse her hafta yeni bir haberle karşınıza geliyoruz.Yazılarımız da belirttiğimiz gibi network kanalını kullanan bir çok firma var,bazı firmalar da hem bayilik hem de network kanalını bir arada kullanabiliyor.İşte bunlardan biri pulse clean radyasyondan koruma teknoloji ürünlerinin Türkiye distribütörü Gilbo Dış Ticaretin sistemidir.Pulse clean piyasa da perakende olarak satılabilmekle beraber networkerlerin çalışmaları ile orantılı network sistemini de genişletecektir.Gilbo dış ticareti ve pulse clean radyasyon koruyucu ürünleri tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

Gilbo Dış Ticaret, tüm Pulse Clean ürünlerinin resmi Genel Türkiye Distribütörüdür.

 

Öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin dünya üzerindeki kaliteli, farklı ve güvenilir “faydalı” ürün ve teknolojilerle buluşmasına katkıda bulunmaktır. Dil, ülke ve mesafeyi önemsemek sizin siz değerli müşterilerimiz için farklı ürün ve teknolojileri araştırıyor ve sizlerle buluşturuyoruz, ülkemize katma değer sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz.

 

Kendini asla belli bir ürün ve konuyla kısıtlamayan Gilbo Dış Ticaret, çok yakında farklı, faydalı ve yeni ürünlerle karşınızda olacaktır.

 

Boğaziçi Üniversitesi mezunu seçkin kadrosuyla sizlere hizmet veren Gilbo Dış Ticaret, inovatif, yaratıcı, dinamik ve girişimci ruhuyla sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

 

Gelelim pulse clean kişisel satış temsilcisi olmanın faydalarına;

 

Sınırsız gelir elde etme potansiyeline sahip olacaksınız.
– Kalitesi kanıtlanmış, yüksek teknolojili ürünler için Sağlık Danışmanı olma prestijini yakalayabilirsiniz.
– Altından kalkamayacağınız masraflara katlanmadan bir iş kurabilirsiniz.
– Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
-PULSE CLEAN’in çok yönlü işbirliği desteğinden yararlanabilirsiniz.
-Kendi kendinizin patronu olabilirsiniz.
– Kendiniz belirleyeceğiniz çalışma saatlerinde çalışabilirsiniz.
– PULSE CLEAN Temsilcisi olduğunuz zaman, kendi elektronik cihazlarınızdan korunmak için kendi ürünlerinizi indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.
– Testleri, raporları, patent belgeleri ve ödülleri ile dünyaca geçerliliği ve güvenilirliği olan bir ürün temsilcisi olmanın prestijine sahip olursunuz.
– PULSE CLEAN size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar, tanıtım dökümanları ve test ekipmanları ile size destek olur.
– Çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.
– Diğer satış temsilcileri ile rekabet değil işbirliği ile çalışabilirisiniz.

 

PULSE CLEAN Temsilcisi olmanın sorumlulukları nelerdir?

– Müşterilerinize düzenli hizmet vermenizi,
– PULSE CLEAN Satış Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanızı,
– Ürünleri müşterilerinize zamanında ulaştırmanızı,
– Belirli periyodlarda düzenli olarak sipariş vermenizi,
– Müşteri sayınızı düzenli olarak artırmanızı,
– Fatura ödemelerinizi zamanında yapmanızı bekliyoruz.

 

Ne kadar kazanabilirim?

Bu tamamen size bağlı,temsilcilerimiz PULSE CLEAN ürünlerini %50 kar marjı ile satarlar. PULSE CLEAN Salış Temsilcisi ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı olduğunuzda organizasyonunuzun size getireceği bonus ve komisyonlar ile artan bir kazanç grafiğine ulaşabilirsiniz.

 

Network pazarlama sisteminde çoğaltma ilkesini hayata geçirerek ekonomik özgürlüğünüzü yaratabilirsiniz. PULSE CLEAN ürünlerini ve iş fırsatını başkalarıyla paylaştıkça, onlar da PULSE CLEAN Satış Temsilcisi ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı olmak için kayıt yaptıracaklar ve böylece siz kendi satış organizasyonunuzu oluşturmuş olacaksınız. Sizin tavsiyeniz ile kaydolan ve organizasyonunuzun ilk aşamasını oluşturan Sağlıklı Yaşam Danışmanları başkalarını kayıt ettirdikçe, bu kişiler organizasyonunuzun ikinci aşamasını oluşturacak ve böylelikle organizasyonunuz genişleyecektir.
Siz ve altınızda oluşturacağınız organizasyonunuz, PULSE CLEAN ürünlerini satmaya başladıkça, hem sizin, hem de satış organizasyonunuzu oluşturan danışmanların buna bağlı olarak kazanacağı bonuslar ve komisyonlar da artacaktır.
Çoğaltma ilkesi sayesinde, PULSE CLEAN kazancınız çalışma saatlerinizle sınırlı kalmaz. Bu ilke ise, hem aradığınız finansal rahatlığa hem de mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirmeniz için gerekli olan dengeli yaşama ulaşmanızı sağlar.

 

Kendi satış organizasyonunuzu kurmaya başladığınızda, tam zamanlı ücrete eşit bir geliri, tam zamanlı çalışmak zorunda kalmadan elde etmeye başlarsınız. Bir düşünün: Tam gün çalışıyormuş gibi kazanıp, sadece kendi belirlediğiniz saatlerde çalışmak? Gerçekten yapmayı istediğiniz şeyler için sahip olabileceğiniz zaman özgürlüğünü hayal edin.

Pulse Clean ürünleri orjinal Japonya merkezli olup bir çok test ve aşamalardan geçmiştir.Pulse Clean nedir,pulse clean üyelik,pulse clean ürünleri,pulse clean Türkiye hakkında bilgi edinmek için resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

www.pulseclean.com.tr

Bir önceki yazımız olan GF Network başlıklı makalemizde 2012 network marketing, gf ve gf network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ