Awyen

Awyen
REKLAM ALANI

Evet değerli network marketing Türkiye okuyucuları ilkleri her zaman sizlerle paylaşan network marketing sektörünün soluğu olan sitemiz yine sizlerle yeni bir yerli firma haberini paylaşıyor.Daha önceki yazılarımız da da sıkca belirttiğimiz gibi tekstil sektöründe ki hareketlilik devam ediyor.Bu seferki firmamız awyen hem tekstil ağırlıklı hem de diğer ürünlerden de geniş yelpazesi olan yerli bir firmamızdır.Sizlere kısaca edindiğimiz bigilerle awyen marketing sistemini anlatalım.

 

REKLAM ALANI

AWYEN 2012 yılında kurulan % 100 Türk sermayeli, Doğrudan Satış Sistemi , sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Doğrudan Satış Sistemi sektörüne başlamadan önce tekstil sektöründe;

 

1998 yılında İstanbul’da kurulan ISTANBUL INTER TEKSTIL, İngiltere’deki kendi markası MODO için üretim yapmak üzere kurulmuş ve geçen 14 yılda İngiltere’ye yaptığı ihracat oranlarıyla ITKIB ihracat rekortmenleri …listesindeki yerini sağlamlaştırmıştır.

 

İstanbul İnter Tekstil şu anda sadece kendi markasına değil, İngiltere’deki başlıca mağaza zincirlerine de ihracat yapmaktadır.

 

Amacı,ürün yelpazesini genişleterek daha geniş kitlelere hitap eden ürünlerle pazar payını arttırmak , aynı zaman da bunu yaparken ‘’doğru kalite doğru fiyat ‘’ilkesinden asla ödün vermemektedir. Mikrofiber,giyim vs tekstil ürünlerin üreticisi olan ISTANBUL INTER TEKSTIL , bu sektördeki deneyimini AWYEN markasıyla Doğrudan Satış Sistemi alanında da kanıtlayıp ,piyasa şartlarında minumum fiyatlar ve maksimum kaliteyle siz değerli temsilcilerimize maksimum kazançlar hedeflemektedir.

 

 

Edindiğimiz bilgilere göre resmi kayıtları ve çalışmalarına Eylül ayında başlayacak olan awyen firmasında şu anda ön çalışmalar yapılmaktadır.Awyen marketing firması,awyen üyelik,awyen kayıt,awyen nedir,awyen ürünleri ve gelişmeleri hakkındaki diğer detayları ilerleyen dönemlerde hem bizim sayfalarımız aracığı ile hem de resmi açılış olduktan sonra sizlerle paylaşacağımız sitelerden  takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Comepanya başlıklı makalemizde affiliate marketing, comepanya ve comepanya kazanç hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ