SKP(Sosyal Kalkınma Platformu)

SKP(Sosyal Kalkınma Platformu)
REKLAM ALANI

Bu gün tanıtımı yapacağımız yerli firmamız Ankara merkezli Sosyal Kalkınma Platformu Kısa Adı ile Skp,

SKP Teknoloji Sanal Market Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 03/07/2015 tarihinde kurulmuştur.

Faaliyet Alanı;sektöründe lider firma ve markalardan temin ve kendi üretimi gıda ürünleri,temizlik ürünleri,kozmetik,kitap,kırtasiye,bilişim,bilgisayar,elektronik eşya ve ev aletleri,bebek ve çocuk temel ihtiyaçları,takı,seyahat ve turizm paketlerini SKP tescilli markasıyla ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitesi ve sertifikalarıyla en karlı ve kazançlı sistem sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde tüm dünya ve Türkiye piyasasına sunmaktır.

REKLAM ALANI

Gelişime açık;güvenilir ve sürekli kendini geliştiren;yenilikçi ve hızlı;esnek ve innovasyonel yapısıyla dengelere hitap edebilen , müşteri beklenti ve memnuniyeti öncelikli;toplumda karşılık bulan sosyal sorumluluk projelerine sahip;sunulan hizmet ve ürünleri satış sonrasında hukuki kurallar çerçevesinde sahiplenen;devamlı ve istikrarlı büyüyerek,rekabet gücünü sürekli geliştiren;müşteriler,iş ortakları ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte ekip ruhu ile hareket eden;uluslararası standartlarda aranılan ve beklenen ürün ve hizmeti sunmayı kendisine prensip edinmiş;iyi eğitimli tam donanımlı yetenekli çalışanlara sahip;iş ortakları ve müşteri çevresine maximum kazanç sağlamaya çalışan ve bulunduğu sektörde fark yaratan bir SOSYAL KALKINMA PLATFORMU olmaktır.

Skp Ürün Gamı

Skp Ana Ağırlık olarak Market ürünleri ve Birincil Tüketim Malzemeleri ile Başlangıç yapmıştır.Günden güne artan ürün gamı ilede diğer ürünleri ve çeşitlilikleride arttırmak amacındadır.

Skp nedir,Skp Sistemi ve Tüm Detaylara Buradan Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

 

 

eticaretkur

 

Bir önceki yazımız olan Nwork İnternational başlıklı makalemizde çörekotu kahve, network firmaları ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sosyal kalkınma platformu 3 Şubatta lansmanını yaptığı WaterOX ürün networkü ile karşımıza çıktı. Tanıtım amaçlı kurmuş olduğum websitemden de bakabilirsiniz. Güncel duyurular,videolar kazanç sistemi,kariyer ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi ve ürün kullanımlarıyla ilgili videoları bulabilirsiniz. 5lini bul ve 5li bulmalarına yardımcı ol …. Herkesin kazanacağı sisteme sizde dahil olun ve skp ürün networkü ile tanışın.
    https://www.skpturkiye.com/

BİR YORUM YAZ