Helinamin

Helinamin
REKLAM ALANI

helinamin

Bu gün sizlere tanıtacağımız firmamız daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz Termal Network Sistemi ile çalışma yapacak olan Türkiye’nin en büyük projelerinden olan ve Doğunun da en öenmli tesislerinden biri olacak Helinamin Termal Tatil Köyüdür.

 

REKLAM ALANI

 

Hamzalar Tekstil, kaplıcalarıyla ünlü Çermik’e beş yıldızlı Termal tatil köyü kazandırıyor. 300 bin metrekare alana yapılacak köyde devre mülk, kaplıca, SPA merkezi, su parkı, çocuk eğlence merkezi, hayvanat bahçesi, alışveriş merkezi, sağlık merkezi, ibadethaneler (cami, sinagog, cemevi, kilise) ve beş yıldızlı kongre ve SPA oteli yer alacak. Kaplıca suyunun sağlık turizmine kazandırılması, bölge ve ülkeye önemli bir değer katacak. Tamamı 200 milyon dolar değerinde olan proje sayesinde 2 bin kişiye istihdam sağlanacak. Projenin 2015 yılında tamamlanması bekleniyor.

 

 

Hamzalar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Öner, yatırımla ilgili bilgi vermek için basın mensuplarıyla bir araya geldi. 300 bin metrekare alanı olan bir Termal proje yapacaklarını dile getiren Öner, projeyi Güneydoğu’nun en büyük yatırımı olarak değerlendirdi. Çözüm sürecinin yaşanmasıyla projenin daha da hız kazandığını dile getiren Öner, “Bunun ilk temelini şu an attık. Ağustosun sonunda da iş makinelerini sokuyoruz.” dedi. Öner, ekim ayının ortasında resmi temel atma törenini gerçekleştireceklerini dile getirdi.

 

Helinamin Projesinin sitesinin alt yapısı network marketing yazılımı olarak yapılmış olup tam işleyiş ve sistemin detaylarını resmi sitesinden öğrenebiliriz.Bizlerde özellikle Doğu Bölgemizin Turizmi açısından gelişmesine büyük katkı sağlayacak olan bu projenin sahiplerini tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

 

Ülke:Türkiye

Şehir:Diyarbakır

Sektör:Termal

Web Sitesi:helinamin.com

Bir önceki yazımız olan Jujula başlıklı makalemizde bursa network marketing, jujula ve jujula nedir hakkında bilgiler verilmektedir.