Bangaleo

Bangaleo
REKLAM ALANI

logo

Network Marketing sektörü yabancı firmalar kadar yerli girişimcilerimizin de atakları ile büyümeye devam ediyor.Sektörde 2 seneye yakın çeşitli alanlarda başarı faaliyette bulunan İzmir merkezli bonanza firması ve Başarılı Girişimcisi Serkan Balaban yepyeni network marketing anlayışı ve sistemi bangaleo markası ile merhaba dedi.Bangaleo;

 

REKLAM ALANI

Ürünler,kozmetikten iç çamaşara,özel içecek ürünlerinden,hijyen ürünleri,bitkisel ürünler ve niş ürünler diyebilceğimiz günden güne de artarak büyüyen ürün gamına sahip bangaleo firmasının çalışma prensibini özetleyecek olursak;

 

1.Adım : Ücretsiz Üyelik ve İlk Alışveriş

Temsilcilerimizden birinin referansı ile ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Dilerseniz sadece kullanıcı olarak ürünlerimizi kullanabilir, dilerseniz de temsilcimiz olabilirsiniz.

 

2.Adım : Temsilciliğinizin Açılması

İlk alışverişiniz onaylandığında sponsorunuz size ulaşarak temsilcilik hesabınızı açar. Temsilci kullanıcı adı ve şifreniz oluşturulur ve böylece artık siz de kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

 

3.Adım : Eğitim ve İlk Adımlar

Sponsorunuz ve şirketin eğitim sitesi sayesinde kısa sürede işe adapte olabilirsiniz. Başarınız için atmanız gereken adımlar bellidir ve size düşen sadece bu adımları istikrarlı şekilde atmaktır.

 

4.Adım : Ekip Kurma ve Liderlik

Hem bireysel hem de takımca çalışırız. Yani kısa süre içinde sizin de

 

Bangaleo Nedir,Bangaleo Üyelik,Bangaleo kazanç planı ve diğer tüm detayları bangaleo.com sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Mystar başlıklı makalemizde bursa marketing, bursa network ve bursa network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.