Yonca Networking

Yonca Networking
REKLAM ALANI

yoncanetworking

Bu gün sizlere tanıtcağımız bir diğer firmamız son 2 yıldır network marketing alanında en hızlı büyümeyi gösteren giyim ve iç giyim sektöründen yonca toptan firmasının oluşturduğu Yonca Marketing Firmasıdır.

 

REKLAM ALANI

Yonca Networking Kimdir?

Yonca Toptan e-ticaret sitemiz 22 yıllık Hakan Ticaret kuruluşu olarak 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Faliyetlerine, Altınbaşak Dantel İpliği bölge bayisi olarak başlayıp, sonra Tuhafiye, Yazma, Kozmetik Toptancısı olarak devam etmiştir. Bir dönem kozmetik deposu olarak Hunca, Aromel, Sutaş, Akat, Kopaş gibi kozmetik firmalarının depo dağıtımcısı olarak faaliyet göstermiştir.

 

Faaliyetimize son 5 yıldır içgiyim ve pijama ağırlıklı fabrika satış bayii olarak devam etmekteyiz. Müşterilerimiz ve üyelerimiz için ürün kataloğu hazırlayarak, yüzlerce ürün çeşitini kataloğa sığdırıyoruz. Katalogları ücretsiz olarak dağıtıyoruz ve müşterilerimizin katalog ile satış yaparak yüksek stok maliyetlerinden korumuş oluyoruz.

 

 

Başlıca markalarımız; çamaşırda Berrak, Şahinler, LeJardin, Elite Life, Y-London, Parigi, Nightflight; havluda Bulteks ve Nuteks; çorapta Daymod, Vog, Müjde, Aytuğ, Style; kozmetikte, lm, Kırmızı Gül markaları olup bu ürünleri kataloglarda bulabilirsiniz.

 

Yonca Toptan,Yonca Networking,yonca networking üyelik,yonca networking katalog ve tüm detaylara resmi sitesi yoncanetworking.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Hakan Ticaret ve Yonca Toptan Firmasına Yeni Oluşumları Yonca NetworkingE Doğrudan satış sektörüne hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Neva Marketing başlıklı makalemizde doğrudan pazarlama, doğrudan satış ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.