NLN

NLN

nln

NLN NETWORK

Bu gün yerli piyasadan bir haber daha geldi,sektörden uzun yıllar tanıdığımız Nermin Doğan,Nurettin Uzun Ve Levent Omaç’ın kurucusu olduğu NLN Network 15-16 Aralık Antalya Antalya Titanic Beach Lara Otel’de yapacakları açılış toplantısı ve  Uzman Psikolog – Akademik İletişim Uzmanı Sayın Ufuk Emeğ’in vereceği eğitim ile sektöre merhaba dedi.İşte nln ve nln network firmasının diğer detaylarına göz atalım.

 

 

NLN World Wide , Genel Merkezi Ankara olup, ismini şirketimize büyük emek veren fedakar ortaklarından almaktadır. 7 faaliyet alanı, 8 operasyon birimi olan Kurumsal bir yapılanmadan oluşmaktadır. Network Organizasyonu isminin açılımı olan ENELEN’i kullanmaktadır.

 
Dünya Çapında çalışan 1600 organizasyonun içerisinde kendi ticari faaliyetleri olan en geniş kapsamlı yapılanma NLN WORLD WIDE’dır. Networkerların anlaştığı şirket ve organizasyonların kendi yapılanmasına dahil olacağı, Network-in network’in küçük çaplı network organizasyonları kucaklamak için kurulmuştur.

 

 

Nln Network önce Türkiye piyasası sonrasında da Dünya piyasasına açılarak sektörde ki bir boşluğu doldurma hedefi ile yola çıkmıştır.Network Marketing Türkiye olarak NLN NETWORK firmasına ve değerli kurucularına başarıla diler uzun yıllar sektörde öncü olmalarını temenni ederiz.

 

Nln Network Marketing iş detayları ve ürün analizleri ile ilgili görüşlerimizi yine ilerleyen dönemlerde sizlerle bire bir paylaşarak bilgilendirmeye çalışacağız.

 

Nln network,nln network nedir,nln network üyelik,nln network sistemi,NLN WORLD WIDE hakkında ki tüm bilgileri resmi nln network iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Deparline başlıklı makalemizde depara kalkma zamanı, deparline ve deparline a.ş hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ