Belizya

Belizya
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtacağımız bir diğer yerli şirketimiz sektörel olarak en çok network marketing alanında faaliyet gösteren ,tekstil ve içgiyim ürün gamıyla adım atan İstanbul Merkezli Belizya firmasını tanıyalım.

 

Türkiye’de üretici olarak çalışmakta olan firmamız Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine ihraç yapmaktadır. Felsefemiz Türkiyenin kazanması, Türk firmalarının kendilerini yurt dışında güzel bir şekilde temsil etmeleri ve isimlerini duyurmalarıdır. Belizya ile Türkiye’de yeni bir sektöre giriş yapmış bulunmaktayız, hedefimiz Türkiye’deki kadınların ayaklarının üzerine sağlam basmaları, gelirlerini elde etmeleri ve bu sayede çevrelerini genişleterek sadakati sorumluluk almayı ve yaratıcı olmayı teşvik etmektir.

REKLAM ALANI

Ürün Gamı

Ürünler özellikle bol çeşidiyle ana ürün gamı iç giyim,dış giyim temizlik ve kozmetik ürün gamı ile günden güne genişleyen bir yelpazeye sahiptir.Belizya network,belizya ürünleri ve belizya üyelik için belizya.com sitesinden detayları inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Atc Organik başlıklı makalemizde atc organik üyelik, Atc Vital Nedir ve Atc Vital Ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ