Madam Network

Madam Network
REKLAM ALANI

Merhaba Değerli okuyucularımız bugün ki yerli firmamız en çok hareket olan sektörden tabi bu hareket açılış ve kapanışında olduğu tekstil sektöründen İstanbul Merkezli Madam Network

İç giyim ve tekstil sektöründeki 10 yılı aşkın ajans ve iş tecrübemizi kullanarak yeni hayatınıza maddi manevi katkıda bulunmak adına 2017 yılında Madam Networkmarkasını kurdular.

 

REKLAM ALANI

Türkiye’ de doğrudan satış sektöründe “iç giyim & ev giyimi” odaklı marka olan Madam Network kaliteli giyimi uygun fiyata temsilcilerine ve müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

 

Çok zorlu ve maalsef network alanında bir iki firma dışında başarısız olan bir alana giriş yapma cesaretleri için öncelikle madam networku tebrik edelim.Dileyelim sektörde kalıcı olan nadir tekstil firmalarından biri olacak şekilde başarılı olsunlar.

Madam Network Kimdir,Madam network üyelik ve Madam Network ürünleri ile alakalı tüm bilgileri resmi siteleri olan madamnetwork.com sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan YüzbinYüz başlıklı makalemizde izmir network, network marketing ve network marketing türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ