Stretch

Stretch
REKLAM ALANI
“Stretch”Network Marketing Sistemi
 Türk Firmaları tanıtmaya devam edelim,2010 yılında giriş yapam “stretch” sektörde farklı bir yapılanmayla girdi.Dilerseniz strech firmasını firmanın kendi tanıtımıyla dinleyelim.
70 yılı aşkın sanayi ve pazarlama alanlarındaki deneyimlerimiz sonucunda, 2010 Yılının Ocak ayı içerisinde ilgimizi cezbeden “Network Marketing” veya diğer bir adıyla “Doğrudan Satış” pazarlama sistemi şirketimizin gelecek satış politikasını belirlemiş bulunmaktaydı. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz tüm ticari faaliyetlerde olduğu gibi bu alanda da en iyisi olmak birinci hedefimiz oldu. Bu ilkeyle hareket ederek içine girmek istediğimiz sektörü ve içinde rol alan birçok firma ve şahıs ile görüş alış verişi yapmak sureti ile yaklaşık 1 yıllık bir hazırlık dönemi geçirdik. Bu alanda yaşanan kurumsal ve bireysel sıkıntıları tespit ettik ve sizlere sunmuş olduğumuz “Stretch Pazarlama Sistemi’ni” elimizden geldiğince yaşanacak problemlerden arındırmış olarak hayata geçirdik. Bilmediklerimizin bildiklerimizden çok daha fazla olduğu bilinciyle, danışmanlarımızdan gelen tüm eleştirileri ciddiyetle değerlendirerek yeni çocuğumuz diye adlandırdığımız bu faaliyeti birlikte büyütmeye devam ediyoruz.
Hedefimiz en iyi olmaktı ve bunun için gereken üç ana ilkeyi sistemin olmazsa olmaz parçası yapmak kaçınılmaz bir gereklilikti;
1.       Danışmanlarımız yakın çevrelerine, yani arkadaşlarına ve akrabalarına karşı mahcup edilmeyecek. Kısacası Stretch Danışmanının yüzü kızarmayacak. Kaliteli ürün bu sistemin ayrılmaz bir parçası olacak. Her işin uzmanı ile çalışarak, birçok çözüm ortağımız ile müşterilerimize en iyisini sunmak, tüm kaliteli ürünleri Stretch çatısı altında toplamak ilk amacımız olacak.
2.       Sistem, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışacak, verilen siparişler mazeret bildirmeksizin 10 gün içerisinde iade edilebilecek. Danışmanlarımıza herhangi bir şart koşulmayacak; Benzer başka bir sistem içinde faaliyet gösterebilecekler, belirli dönemlerde sipariş verme zorunluluğu olmayacak, Danışmanın aktifliği kendi isteği dışında kesinlikle iptal edilmeyecek. Bütün bunların yapılabilmesini kolaylaştıracak kendine güvenen bir sistem ve yüksek kalitede bir ürün yelpazesi oluşturulacak.
3.       Her an daha iyiyi hedefleyen, kendini geliştirmeye açık, cesur ve yenilikçi yapısı ile 2 günü aynı olan zarardadır ilkesini benimsemiş dinamik ve aynı zamanda güvenilir bir organizasyon kurulacak.
Maddi imkanlar kolay kazanılır da kaybedilir de ancak aynı cümleyi Güven için kurmak sanıldığı kadar kolay değildir, çünkü insanların güveni zor kazanılır lakin kolay kaybedilebilir. Bu kabul edebileceğimiz hatta aklımızdan geçireceğimiz son şey olacaktır.
Yukarıda saydığımız bu ilkeler ışığında sistemimizi 2010 yılının Aralık ayında siz değerli danışmanlarımız ile hayata geçirdik. Gelecekte de aynı ilkelerle ve danışmanlarımızın desteği ile bu yolda gurur ile yürümeye devam edeceğiz.
 
Stretch Ürünleri organik ürünlerden,mikrofiber bezlere,tekstilden güzellik ürünlerine kadar bir çok ürün gamını bir ara da sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dione başlıklı makalemizde dione, dione network ve dione networking hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ