Beria Life

Beria Life
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtımını yapacağımız yerli network marketing şirketi Beria Life firmasını kendi açıklamaları ile tanımaya başlayalım,

2004 yılından bu yana devam ettirdiğimiz “Gülümseyen Gelecek” Wellness danışmanlığı projemizi tüm dünyaya anlatmak için girişimci ve müşteri odaklı sürekli bilim, kalite çatısı altında Türkiye’den tüm dünyaya yayılmak amaçlı 2019 da kurulduk.

2004 Yılında başlayan M.L.M ve network marketing tecrübelerimizi kurucu üyelerimiz ile birlikte güçlendirerek Anadolu bitki kültürü ve dünyada önde olan değerli bitkilerin mikro gıda/wellness ürünleri haline getirerek sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için bizde varız.

REKLAM ALANI

Vizyon :

Temellerini küçük bir kasabada attığımız, Wellness  projemizi zaman içinde tüm dünyada bilenen bir gerçek haline getirmek. Bunun ile birlikte müşteri ve girişimcilerimize en kaliteli ürünleri, en kazançlı ticaret modelini sunmak.

Misyon

Wellness endüstrisinin dünyada hızlı bir şekilde büyümesine katkı sağlıyoruz.     BERİALİFE ailesi olarak Bireysel ve toplumsal sağlık’a destek amaçlı   tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte herkesin sağlıklı yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu neden ile dünyanın en kaliteli mikro gıda ve Wellness ürünlerini insanlık için en iyi şart ve ortamlarda üretip toplum kullanımına sunuyoruz.

Beria Life Ürünleri

Welness ve Gıda Takviyeleri alanındaki ürünleri ile dikkat çeken Beria Life Bu yönde çalışmalar yaparak ürün gamına eklemeler yapmayı planlamaktadır.

Network Marketing Türkiye olarak kendilerine başarılar diler,sektörde başarılı olmalarını temenni ederiz.

BeriaLife Nedir,BeriaLife Uyelik,BeriaLife Üyelik ve tüm bilgilere resmi sitelerini olan Berialife.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Senin Mağazan E-Ticaret Platformu başlıklı makalemizde eticaret network, eticaret network marketing ve eticaret networkmarketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ