Posavis

Posavis
REKLAM ALANI
Posavis

Posavis

Uzun Aradan sonra yerli firma tanıtımlarımıza tüm hızımız ile devam ediyoruz.İşte Gelişen Tekonolojik ortamla beraber Network Marketing Sektörüde tıpkı diğer sektörler gibi bu çağa ayak uyduracak projeler ile devam ediyor.Sizlere tanıtacağımız bu günki firmamız Kayseri Merkezli Posavis;

 

 

REKLAM ALANI

Posavis kendine has ürettirdiği Cihaz aracılığı ile Alışverişten,çağrı merkezleri,hekim hizmetine kadar bir çok sistemi bir araya getiren farklı bir pazarlama modelidir.Buna benzer bir kaç model daha önce denenmiş başarılı olunamamıştı.Bakalım biraz da ha profesyonel bakan Posavis firması ilerleyen dönemlerde sektörde hangi konumda yer alacaktır.Şimdi kısaca Kendi tanımlamaları ile Pos Avis Nedir?

Posavis hayatınızı nasıl kolaylaştıracak ve size nasıl zaman kazandıracak?hayatımızdaki zaman kaybettiğimiz sıkıntılara şöyle bir göz atalım. Fatura ödemeleri ve kuyruklar,alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılarken otopark sorunları,yakıt masrafları,bununla birlikte aracı olmayan insanların alışveriş poşetlerini taşırken yaşadığı sıkıntılar ve daha bir çok sıkıntıları posavis tamamen ortadan kaldırıyor.

 

 

Nasıl mı? Cihazlarımız üzerinden bağlanarak;gıda ve temizlik ürünleri,giyim,kozmetik,hırdavat,elektronik ve beyaz eşya ile muhtelif temel ürünleri hizmet olarak kapılarına kadar getirtebilirler. Yine cihazlarımız üzerinden tek dokunuşla posavis çağrı merkezlerimize canlı olarak bağlanarak taksi çağırabilir,otobüs-tren biletleri,yurt içi-yurt dışı tatil paketleri,rezervasyon satın alma ve gezi turları hizmeti; bitmedi devam ediyoruz.evinizde çıkacak teknik arızalara karşı;elektrik,elektronik tesisatları anında teknik servis kapınızda. Bittiğini düşünüyorsanız daha bitmedi.

 

 

 

Tek dokunuşla 112 ve 155 çağrı merkezimize bağlanarak hizmet alabilirsiniz.bittiğini düşünüyorsanız daha bitmedi!bütün fatura ödemelerini posavis’le yapabilirsiniz.üstelik posavis cihazının en büyük özelliği kendi aralarında ücretsiz görüntülü ve sesli görüşme yapabilir ayrıca sabit hatlar,gsm operatörleri,yurt içi-yurt dışı görüşmelerinizi piyasadan çok daha ekonomik fiyatlara yapabilirsiniz. posavis güvenliğinizi düşünerek proje kapsamında cihazlarımız hareket algılayıcı sensörler sayesinde güvenliğinizi sağlayacaktır. Bitmedi sağlığınız da bizim için önemli.

 

 

Proje kapsamında aile hekimlikleriyle sizleri görüştürerek sağlık ve ilaç hizmetini ayağınıza gelmesinin yanı sıra kendi bünyemizdeki piskolojik danışmanlık,amatem sorgulama ve sağlık hizmetleri randevuları gerçekleştirebilirsiniz. İşte posavis size bu hizmetleri verirken kazanç elde etmek ister misiniz?firmaların,kurum ve kuruluşların vermiş olduğu reklamları günde sadece on dakikanızı ayırarak onaylı reklam bölümünden reklam izleyerek kazanç sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Peki tüm yapacağınız alışverişlerden kazanç elde edebileceğinizi söylesek ne dersiniz? Posavis cihazı üzerinden yapacağınız her alışverişte posavis size para öder. Vermiş olduğunuz siparişleri aynı gün,aynı saat,aynı dakikada kapınıza hizmet olarak getiriyoruz. Kargo süreci yok!vakit kaybı yok! Kapınızda ödemeyle kart bilgilerinizi paylaşmadan ister nakit,ister kartla kapıda ödeme sistemiyle ödemenizi yapabilirsiniz.

 

Posavis nedir,posavis nasıl kullanılır,posavi üyelik,posavis kayıt ve posavis Türkiye ile alakalı tüm bilgileri aşağıdaki resmi kanallardan temin edebilirsiniz.Bizde Network Marketing Türkiye Olarak Posavis firmasına sektöre hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Homend başlıklı makalemizde çok katlı pazarlama, doğrudan satış ve doğrudan satış firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.