EstivaSilver

EstivaSilver
REKLAM ALANI

EstivaSilver

Evet sektöre yeni giriş yapan yerli firmamız niş hedef pazarından sektöre merhaba dedi.Takı ve aksesuarlarının geniş bir şekilde yer aldığı estivasilver,doğrudan satış kanalıyla pazarlama yapan firmaların arasında yerini alıyor.Kısaca estivasilveri tanıyalım;

REKLAM ALANI

Uzun yıllar sektörde ipek yolu kuyumculuk olarak yer alan 66 ülkeye ihracat yapan estiva silver bu gücünü artık Türkiye pazarında başta olmak üzere Dünya pazarına giden yolda network marketing sistemiyle pekiştiriyor.

 

ESTİVA SİLVER içeriği sadece gümüş takı olan 250,000 çeşidi ile dünyadaki en büyük showrooma sahiptir. Her üç ayda bir katalogları yenilenmektedir. özel olarak tasarlanmış çantasıyla seçtiğiniz ürünleri sergileyerek satmanıza ve katalogtan sipariş alarak satış yapmanızı sağlamaktadır. . Ayrıca sisteme kattığınız çalışma arkadaşlarınızın satışlarından da ciddi bir gelir elde edersiniz.

ESTİVA SİLVER’e Network Marketing Türkiye olarak Network Marketing piyasasında başarılar diliyoruz.Estiva silver resmi sitesini aşağıdaki linkten tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

www.estivasilver.com

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Magnocenter başlıklı makalemizde magno, magno center ve magno center bayilik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ