Beruby

Beruby
REKLAM ALANI

my_network_logo_white

Beruby

Network Marketing Türkiye Olarak sizlere klasik network marketing firmaları olduğu gibi yeni nesil cashback  oluşumları da tanıtmaktayız.İşte tamamen ücretsiz olan ve bir çok faaliyetlerinizde kazandıran bir sistem olan,Beruby İnternet kullanımı keyifli halae getirirken aynı zaman da para ve ödüller kazandıran çok farklı bir sisteme sahiptir.Uluslararası bir firmadır.Beruby bildiğiniz yerli ve yabancı bir çok alışveriş sistesinde yaptığınız alışverişlerin belli oranlarını nakit olarak size geri öder.Bunun dışında beruby içerisinde bir nevi sosyal ağ gibi bir çok hareketinizden nakit kazanmanızı sağlar.Kısaca Beruby Nedir;

REKLAM ALANI

 

Beruby nasıl çalışır?

Beruby kayıt, ziyaret, video izleme, fanı olma, beğenme, alışveriş vb. işlemlerle size para kazandırmanın yollarını sağlıyor. Anlaşmalı olduğu şirketlerin sayfalarını ziyaretiniz, kayıdınız, yorumlarınız, görüşleriniz, alışverişleriniz vb. işlemlerinizle şirketlerin herbir kişi için belirttiği %likten pay almanızı sağlıyor. Bazı işlemler bir kez yapılırken bazılarında hergün tekrarlanan işlemler olduğundan çok kazançlı hale gelebiliyor.

 

Cashback: Temel olarak 300′den fazla mağazada gerçekleştirdiğiniz her alışveriş için TL olarak gelir elde edecek ve bunu beruby bakiyenizde göreceksiniz. Bu gelirler web sitelerinin beruby’e verdiği komisyonlardan geliyor ve biz bunun%100′ünü kullanıcılarımıza dağıtıyoruz.

 

Kuponlar: yüzlerce mağaza online alışverişlerde ya da fiziksel mağazalarda kullanılmak üzere kuponlar ya da indirim kodları sunuyor. beruby tüm bu kuponları tek bir yerde topluyor böylece alışverişlerinizi indirimli şekilde yapıp tasarruf edebilirsiniz.

 

Fırsatlar: beruby bakiyenizdeki birikimlerinizi arttırmak amacıyla alışveriş yapmadan para kazanabileceğiniz birçok yöntem sunuyor (mesela anket doldurmak, video izlemek, sitelere kayıt olmak vb.).

 

Yararlı bilgiler: beruby 2007 temmuz ayında İspanya’da kurulmuştur ve bugün 14 ülkede faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ulaşmış, yıllık olarak 20 milyon euro satış hacmi sahip, aylık 2,5 milyon ziyaret almakta ve 10 milyon sayfa gösterimine sahiptir.

memberformv2_signup_button

Beruby Firmasına Üyelik Tamamen Ücretsizdir.Üye Olmak İçin Lütfen Burayı tıklayınız.

beruby.com - Güne biriktirerek başlayın

Bir önceki yazımız olan Telexfree başlıklı makalemizde network marketing, telekom network ve telexfree hakkında bilgiler verilmektedir.