Mirra

Mirra
REKLAM ALANI

mirra

Sizlere Network Marketing Türkiye olarak firma tanıtımlarına devam ederken,gerçekten Hem biz araştırmalarımız da ve sonuçlarında bizlere gelen başvurularda sektörde ne kadar çok firma olduğunun farkına varıyoruz.İşte 2010 yılında Yalova merkezli,Billur Kalkavan,Harun Kolçak gibi ünlü isimlerinde katılımı ile Türkiye de resmi olarak başlangıç yapan mirra kozmetik,Rus merkezli uluslararası doğrudan satış firmasıdır.Mirra Russian Cosmetics Network Marketing sektöründe geçmişi eskiye dayanan bir firmadır.İşte mirra kozmetik firması detayları;

 

REKLAM ALANI

Rus kozmetik şirketi Mırra-M 16 Ekim 1996 yılında anonim şirketi olarak kuruldu.Şirketin kurucuları 21. Yüzyılın kozmetik ürünlerini icat etme,üretme,pazarlama amacı ile yola çıktılar.Bu zorlu ve ağır işi başarabilmek için yeni fikirler geliştirildi araştırmalar yapıldı,çağdaş üretim ve pazarlama sistemleri oluşturuldu birçok uzman yoğun emek vererek ve tecrübelerinide işe koşarak şirketin oluşumuna katkıda bulundu.

 

MIRRA kurulduğundan itibaren araştırmalarını bilimsel temellere dayandıran bilimsel potansiyelini arttırmak için çaba sarfeden ve bu alana önemli sermaye yatırımını yapan bilimsel araştırmaların  etkin bir biçimde yürütülmesi için her koşulu sağlamaya önem veren ilk rus kozmetik şirketidir.

 

MIRRA bilimsel üretim laboratuarları bio teknoloji,mikrobiyoloji,virusoloji alanında Rusya’nın önde gelen bilimsel araştırma merkezi tatbiki mikrobiyoloji merkezi Moskova Obolensk şehrinde konumlandırılmıştır.Bu merkezin çekirdek kadrosunu ürünleri işleyen araştıran ve üreten araştırmacılar ve profesyonel kozmotologlar oluşturur.Günümüzde çağdaş ve rekabete dayanıklı ürünlerin üretilmesi zor ve karmaşık bir iştir burada birinci rolü ‘’ hedef seçimi’’ oynar.Hem insan vücuduna etkisi yoğun olan hemde talep yaratan benzersiz ürünler icat etmek gerekir.

 

2002 yılında üretim departmanlığı dahil olmak üzere şirketimizin birçok departmanlığında üretilen ürünlerin Avrupa Standartlarına uygunluğunu belgeleyen ‘’ ISO 9001’’ kalite sertifikası almıştır.

 

MIRRA ürünlerinin test edildiği merkezler;
N.N. Blokhin adına Rusya Onkoloji Merkezi (Moskova),Rusya Federasyonu Sağlık Bakanlığı Devlet Pulmonoloji Merkezi(Sankt-Petersburg),Rusya Sağlık Federasyonu Sağlık Bakanlığı Mikrobiyoloji ve Epidemiyoloji Bilimsel Araştırmalar Enstitüsü (Nijniy Novgorod ), Cumhurbaşkanlığı Merkezi(Moskova),Güzellik Enstitüsü (Moskova),Aile Rehabilitasyon Merkezi(Novosibirsk) bu ürünlerimizin test edildiği birçok kurumdan bazılarıdır.

 

MIRRA kendi ürünlerinin geliştirilmesi ve üretilmesi sayesinde ödül koleksiyonu oluşturan ve akademik ödüllere layık görmüş tek kozmetik firmasıdır.

 

1998-2000 yıllarında üretimde bilim yoğun,yönetilebilir biyosentez teknolojileri kullandığı ve bununla yeni nesil kozmetik ürünleri ürettiği için,bağışıklık sistemini normalleştiren kozmetik ürünleri,biyoteknoloji ve imünoloji alanındaki çalışmaları için 3 defa Rusya Mediko-Teknik Bilimler Akademisi ödülüne layık görülmüştür.

 

FOOT CREAM ( Ayak Kremi) Bratislava Uluslar arası Fuarında 1999’da altın madalyaya ve Moskova ‘İntersharm’ müsabakasında da gümüş madalyaya layık görülmüştür.’’Vual’’ Parfümü ‘İntersharm’ müsabakasında gümüş madalya kazanmıştır.

 

Dünya moda ödülleri 2010 Fashion Cosmetics Elegance By Pierre Cardin ödüle layık görülmüştür.

 

  Mirra Ürünleri

 Losyon ve Tonikler , Nemlendiriciler, Onarıcılar, Anti-Ageing, Vücut Bakımı, Göğüs ve Dekolte Bölgesi Bakımı, El ve Ayak Bakımı , Masaj Ürünleri, Maskeler, Göz ve Göz Çevresi Bakımı, Ağız-Ağız Çevresi ve Diş Bakımı, Çocuk Kremleri,
 Saç Bakımı,  Altın Seri , Pierre Cardin,  Bayan Parfüm, Erkek Parfüm, Fondoten, Pudra, Allıklar, Rimeller, Farlar, Dudak Kalemleri , Göz Kalemleri, Rujlar, Ojeler, Temizleme Ürünleri, Besleyiciler, Güneş Korucuyucular gibi çok yeniş ürün yelpazesine sahip sürekli genişleyen bir firmadır.

 

Mirra Kozmetik Kimdir,mirra kozmetik üyelik,mirra kozmetik ürünleri,Mirra Russian Cosmetics,Mirra Russian Cosmetics network marketing,mirra kozmetik Türkiye ve mirra hakkında ki tüm bilgilere resmi iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Energetix başlıklı makalemizde almanya network firmaları, almanya network marketing ve energetix hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ