Scentsy

Scentsy
REKLAM ALANI

Scentsy

Değerli network marketing Türkiye takipcileri bu gün sizlere tanıtacağımız global firmamız Amerika’nın önde gelen firmalarından scentsy oalcaktır.Scentsy kozmetik ,vücut bakım ürünleri,mutfak ve koku grubu ile ön plana çıkmaktadır.Scentsy firmasının hikayesine gelince;

REKLAM ALANI

 

Orville Tekin ve eşi Heidi 1 Temmuz 2004 tarihinde başladıkları Scentsy Orville’n girişimci ruhu ile bir adım daha öne çıkmıştı.1994 Yılında iş piyasasında büyük bir daralma olmuştu.İşte bu dönemde adımları atılan scentsy firması aslında ortada hiç yoktu.2004 yılında özellikle Heidi’nin doğrudan satış sektörünü araştırması ve doğrudan satış sektörüne duyduğu ilgi ile bir çiftlik garajında 40 metre karelik alanda başlayan scentsy hikayesi gerçekten yıldızının parlayacağı 2009 yılına kadar büyük azim ve çaba ile aile firması olarak devam etmiştir.

 

2009 yılı Haziran ayında, Scentsy şirket olarak beşinci yılını kutluyor önce, Scentsy Etik DSA Kurallarına uyum gösterirken en önemli büyüme gösterdi DSA üye şirkete verilen DSA tarihinde ilk kez Yükselen Yıldız Ödülü verildi.

 

Bu ödül gerçekten bu kadar kısa sürede 2004 yılında yani 5 yılda bu kadar başarı inanılmazdı.Scentsy firma olarak da bu ödül ve 5.nci yıl anısına tam 40 kişiyede ayrıca 100 bin dolar ödül ve tatil hediye etmiştir.

 

Kısacası Amerika’daki klasik çiftlik ve garaj hikayesi ile başlayan bu küçük aile büyük şirket aslında azim ve dürüst çalışmalar ile de nerelere gelinebilceğinin bir göstergesidir.

 

Scentsy firması şu an için sadece amerika,ingiltere,kanada,almanya,ve irlanda’da hizmet vermektedir.Türkiye lokasyonu yoktur.İleride ki plan ve projelerine göre rekabetin bol olduğu bizim piyasaya girerlermi bilinmez.Scentsy firmasını scentsy üyelik scentsy türkiye gibi bilgileri dilerseniz resmi ingilizce sitesinden öğrenebilirsiniz.

http://scentsy.net

Scentsy firmasının uzman olduğu balmumu ürünün kullanımını anlatan kısa bir görsel,eni Scentsy sıcak kullanarak basit! Bizim otantik Scentsy ısıtıcıları yavaş özel olarak formüle edilmiş balmumu eritmek için düşük watt ampul kullanın.

Alev, duman veya kurum ile Scentsy wickless mum sistemi keyfini güvenli bir şekilde Scentsy kokuları

  • Adım 1

    Bunu içeri açın eklentiyi.
  • Adım 2

    Sıcak çanağı içine bir Scentsy Bar bir veya daha fazla bölüm yerleştirin.
  • Adım 3

    Tadını çıkarın!

Bir önceki yazımız olan FFİ başlıklı makalemizde akaryakıt tasarruf likitleri, akaryakıt tasarruf tablet ve araç tasarruf tabletleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ