AllianceKom

AllianceKom
REKLAM ALANI

  

AllianceKom

Evet hem global hemde yerli sayılabilecek yeni bir network firmamızda alliancekom’dur.Bayilik tarzı bir yapılanması da olan alliancekom sektöre giriş yapmıştır.Kısaca alliancekom’u tanımak gerekirse; 

REKLAM ALANI

AllianceKom markasi AK A.S Sirketine aitdir. Sirketimiz AK paz.bilgisayar hizm.tic.san.anonim sirketi istanbul üsküdarda 06.10.2011 de faaliyete gecmistir. 1997 yilindan günümüze sirketimizin network marketing ve direct marketing tecrübesi 36.000 distbiritör 500.000 müsteri ve 780.000 internet müsterisi ile tescillenmistir.
     
 Edindigimiz tecrübeler ile son yillarda türkiyedeki marketing ticareti patlamasini göz önüne alarak bu basarti konseptini avrupadan türkiyeye getirdik. allincekom stratejesi müsteri tabanini genisletmeye odakladir. cünkü herhangi bir alisveris portal isinin degeri müsteri tabaninin büyüklügü ile dogrudan alakalidir. alliancekom yeni pazarlarda ilk müsteri tabanini olusturmak icin basbayii ve bayileri ile satis dagitim modelini uygulamaktadir.

 

Çünkü direct marketing modeli daha hizli ve daha ekonomik sekilde sadik bir ilk müsteri tabanini olusturabilir. bu modelin allincekoma sagladigi avantaj daha hizli bir sekilde tüketicileri kazanmaktir. ve bu model ile allincekom basbayilerine ve bayilerine iyi bir kazanc saglamaktadir. allincekom direct marketing hem esneklik hem de ölceklenebilirlik sunmaktadir. bu sayede bir bayii kendi mali hedeflerine ulasmak icin gördügü saat kadar xalismak üzere kendi programini yapabilmektedir. bayiler her gün iletisimde olduklari insanlarla alliancekom ürünlerinden edindikleri tecrübelerin faydalarini paylasarak gelir etmektedirler. bu model girisimcilere sanayicilere, tek mal sahiplerine pazarlamacilara yatirimcilara veya herhangi birine marka ismine sahip ürünler ver servislerle kendi isini kurma imkanini saglamaktadir.
     
    allincekom direct marketing bireylere kendi islerini yürütürken karsilasacabilecekleri riskleri ortadan kaldirarak bagimsiz bir sirketin tüm avantajlarindan faydalanma imkani vermektedir. alliancekom basarili olmalari icin bayilere ihtiyaclari olan teknik altyapiyi reklam spotlarini matbu evraklari profosyonel bir pazarlama agi kurabilmeleri icin bu gibi hizmetleri sunmaktadir. alliancekom bayilerine endüstrideki en genis ve kapsamli egitim programini sunacaktir. akedemi kullanicilarina dogrudan pazarlama mesleginin herbir nüansini anlamalari ve uzmanlasmalari icin adim adim kilavuzluk saglayabilecek sekilde organize edilmis online multimedya sunumlari saglayacaktir. müfredat isin bütün yönlerini kapsamakta ve güven verecek ilerleme saglayacak sekilde yapilanacaktir. cesitli konulari ele alan bu akademi hem yeni baslayanlari hemde kidemli profosyonelleri kendine cekmektedir.

Alliancekom Ürünleri

Dr Juchheim 60 yaşında almanyanın Münih şehrinde kendine ait estetik kliniğinde estetik cerrah olup, estetisyen doktor şefliği yapmaktadır. uzun yıllar boyunca immünoloji, estetik ve rejeneratif tıp alanında çalışmıştır. güzel bir görünümün iç refahlık ve sağlıklı vücut ile ilişkili bir denge içerisinde olduğuna inanmaktadır.

dr. juchheim in kişisel güzellik tanımı;
 
  – güzellik çekici olmak ve çevreye uyum sağlamaktır.
  – güzel ve bakımlı bir cilt vücut sağlığı kadar önemlidir.
  – ayrıca iç dengemiz ve aura için çok önemlidir.

Dr juchheim avrupanın ve dünyanın önde gelen, zengin ve ünlü isimlerine, onlara sağlıklı ve daha iyi bir görünüm kazandırmak için, bir çok operasyona imza atmıştır. işinde çok başarılı olmasına rağmen dr.juchheim in en büyük hedefi ise imkanları kısıtlı olan normal insanlara ulaşmak ve onlara yarar sağlamaktır.

Dr Juchheim uzun yıllar boyunca edindiği deneyimler sayesinde, estetik tıp alanında devrim niteliğinde olan modern ilaçlar ve geleneksel ilaçların birleşiminden mucizevi reçeteler yaratmıştır. ayurveda gibi eski kültürlerin antik tıbbi ilaç ve metodlarını, modern reçeteler ve uygulamalarla birleştirerek, kesin sonuç alınan etkin tadavi yöntemlerine çevirmiştir.

 Dr. Juchheim Yöntemi

 Dr juchheim kozmetik yönteminde kullanılan tüm bileşenler kendi doğal süreçlerine uygun olarak yetiştirilen, herhangi bir koruyucu madde içermeyen, en yüksek teknoloji ile üretilen bileşenlerdir. yapılan testler ve kullanan kişilerde şaşırtıcı şekilde anlık etki görülmüş. uzun vadede sonuçlar alınmıştır. pahalı bir estetik operasyona gerek kalmadan evinizde kendi imkanlarınızla kullandığınızda harika sonuçlar elde ediceksiniz.

dr juchheim yaptığı uzun yolculuklar sonucunda afrika çöllerinde yerel halkın yaralarını iyileştirmek ve şifa bulmak için kullandığı bitki özlerinden yapılan sihirli reçeteleri modern tıbbi formüllerle birleştirerek günümüz insanlarının kullanımına sundu.

hidrat çöl bitkileri kısa sürede cildi yeniden düzgün ve sağlıklı bir hale getirmektedir. bitki köklerinde mikro organizmalar tarafından oluşturulan rhizobian sakız cildi yeniler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

dr juchheim yaptığı araştırmalarda,hyaluronik asit, bitki özlerinde ki aktif maddeler ve peptidlerin kombinasyonuyla birkaç dakika içinde cildi pürüzsüz ve doğal haline getirerek yenilediğini ve gençleştirdiğini kanıtladı. tüm bu alınan başarılı sonuçlar enjeksiyon ve operasyon gerekliliğini kesin bir şekilde ortadan kaldırmıştır.

ÇÖL BİTKİLERİ – SU KORUMA UZMANLARI
dr juchheim yüksek teknolojide üretilen malzemelerin kullanımı yanı sıra, ağırlıklı olarak geleneksel şekilde doğal süreçlerinde yetiştirilen bitkilerin özlerini kullanmaktadır. bazı bitkilerin öyle mucizevi yetenekleri vardır ki. bu özelliklerini göz ardı etmek mümkün değildir.
bu özellikleri cildimizi korumak ve yenilemek içinde kullanmaktayız.
çöl bitkileri en olumsuz koşullarda bile hayatta kalmak için bazı korunma yolları geliştirmişlerdir. aşırı sıcaklık ve kuraklığa karşı en sert çöl şartlarında bile dayanıklılık gösterirler. bu bitkilerin hücrelerinde bulunan nem sahip oldukları bazı maddeler sayesinde korunmaktadır. bu sebeble bitkiler su olmasada kurumaz ve hayatta kalırlar.

RHIZOBIAN SAKIZ
bu madde bazı mikro organizmalar tarafından üretilir. bu jel kıvamında ki madde bitkinin kökünü sarar ve bitkinin kurumasını engeller. bu şekilde bitki su olmadan uzun bir süre yaşayabilir. afrikada insanlar cilt bakımı ve yaraları iyileştirmek için ilkel devirlerden bu yana rhizobian sakızı kullanmaktadırlar.

GUGGUL AĞACI(COMMIPHORA MUKUL)
doğu hint guggul ağacı ayurvedik tıpta binlerce yıldır kullanılmaktadır.
botanikte mür familyasına aittir. bu nedenlede doğu hint mürü denir. bu ağacın reçinesi ilaç ve kozmetikte kullanılmaktadır. bu bitkinin reçinesindeki ana etkin madde guggulsterones steroidler’dir. cilt iltihaplarını tamamıyla yok eder. cildi yeniler, korur ve sıkılaştırır.

Alliancekom ürünleri ağırlıklı olarak cild ve güzellik üzerine yoğunlaşmıştır.Tahmin ediyoruz ilerleyen dönemlerde ürün gamı daha da genişleycektir.Networkmarketing sektöründe,network marketing Türkiye olarak alliancekom’a başarılar dileriz.Alliancekom resmi sitesini aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.

http://www.alliancekom.com

Bir önceki yazımız olan Mega Holdings başlıklı makalemizde mega girisim, mega holding ve mega holdings hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ