Yıldırım Marketing

Yıldırım Marketing
REKLAM ALANI

Yıldırım Marketing

Bu gün size tanıtacağımız yerli network marketing firmamız Network Marketing sektörüne 2011 yılında atım atan Konya merkezli yıldırım marketing firmasıdır.Ağırlıklı olarak tesktil ve tekstil yan ürünleri ile 1500 çeşit ürün yelpazesi ile yıldırım marketing piyasada yer almaktadır.Dilerseniz yıldırım marketing kendi sözleri ile tanıyalım.

REKLAM ALANI

BİZ KİMİZ ?

1995 yılında tekstil ürünleri tedarikçiliğine başlayan firmamız Yıldırım Tekstil Limited Şirketi, 1998 yılında perakende tekstil ürünleri satışına, 2006 Yılında da toptan tekstil ürünleri satışına başlamıştır. Gelişen ve değişen ticari yapıya ayak uydurmak ve ticareti kolaylaştırmak amacı ile 2010 yılında alt yapı çalışmalarına başladığı “Yıldırım Marketing Pazarlama” adı altında 2011 yılında yeni bir yapılanma ile network marketing pazarlama ve satış stratejisi geliştirerek bu alanda söz sahibi olmayı amaçlamış ve faaliyetlerine başlamıştır.

Sektörde Mağazacılık ve toptancılık alanındaki deneyim ve tecrübelerimizi network marketing alanında da kaliteli ve zengin ürün çeşitliliğinin yanı sıra fiyat ve kazanç avantajları ile sizlerle paylaşarak, verimli bir çalışma hedeflemekteyiz.

Bu yolda ürün çeşitliliği ve fiyat avantajlarının yanı sıra satışlarını kolaylaştırmak amacı ile Yıldırım Marketing süreç içerisinde eğitim ve pazarlama stratejileri konusunda üyelerine “doküman, pazarlama stratejileri vb.” destekleri vererek katkı sağlayacaktır.

Yıldırım Marketing Firmasını İncelemek için aşağıdaki resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.yildirimmarketing.com

Bir önceki yazımız olan Vizyon Marketing başlıklı makalemizde vizyon market, vizyon marketing ve vizyon network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ