Atc Organik

Atc Organik
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtımını yapacağımız yerli şirketimiz Atc Vital Markasının Network Marketing Ayağını Oluşturan Bolu Merkezli Atc Organik Firmasıdır.
ATC Vital Organik Yağ ve Gıdalar serisi, insan sevdalısı, düşmanlarına bile şefkat ve merhametle yaklaşan bir insanın gelecek tasavvuru olarak doğmuştur. Kirlenen gıdalar ile yan tesirleri faydalarını çok geride bırakan kimyevîlerin tehdid ettiği insan sağlığını korumanın ve kurtarmanın bir yolu olmalı, diye kafa çatlatan Kurucumuz Hasan Yılmaz, bir gün bir Hadis-i Şerif’den haberdar olur. Bu Hadis-i Şerif’de Peygamber Efendimiz (S.A.V), “Çörekotunda, ölümden başka her dert (hastalık) için şifa vardır.” buyurmaktadır.

Önce bu Hadisin sahih olduğundan emin olmak ister. Kısa bir araştırma ile görür ki, bu Hadis, Sahih-i Buhari’de yer almaktadır. O zaman bunun mutlak hakikat olduğuna hükmeder ve en kalitelisinden bir çörekotu yağı üretmeyi kendisi için büyük bir vazife addedip kolları sıvar. Ve ATC Vital Organik Yağlarının hikâyesi de burada başlar.

REKLAM ALANI

Ürün Grubu

Şu anda ağırlıklı olarak organik ve natural yağ grubu olmakla beraber ilerleyen dönemlerde cilt bakımı ve diğer organik ürünlerlede atcorganik ailesi ürün yelpazesi genişlemeye devam edecektir.

 

Atc Vital Nedir,Atc Vital Ürünleri,Atc Vital Yağlar ve Atc Organik Ücretsiz  Üyelik İçin Buradan Tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dhy Life başlıklı makalemizde dhy life, dhy life kayıt ve dhy life kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ