Perestu

Perestu
REKLAM ALANI

Network Marketing Türkiye yayın hayatına başladığında biz network marketing Türkiye olarak bu kadar çok network marketing firması olduğunu tahmin etmiyorduk.Bizim tanıttığımız bazı firmalarımız dan sektöre veda edenler olabileceği gibi,Araştırmalarımız ve firmalardan gelen mail ve talepler ulusal ve global firmalarımızın yanında bölgesel ve yerel çalışan özellikle Anadolu’da bir çok network firması olduğunu da gösterdi.

 

REKLAM ALANI

Bu günki firmalarımız dan biri Güller diyarı Isparta’dan perestu kozmetik,cilt bakım ürünleri ve sağlık ürünleri pazarlayan firmadır.Kısacası Perestu network ve sistemini size tanıtalım.

 

PERESTU firmamız 2009 yılında Isparta’da kuruldu. Kozmetik ve sağlık ürünleri pazarlayan firmamız, network marketing hizmeti vermektedir. Kozmetik sektöründe, network marketing yapan tek Türk firma olma özelliğine sahip olan firmamız, %100 Türk sermayesi ile çalışmaktadır. Kozmetik ürünlerimizin tamamı Türkiye’de üretilmekte olup Rosense A.Ş’nin güvencesi altındadır.

 

En büyük amacı, temsilcilerine kendileri ve aileleri için mutlu bir gelecek sunmak olan Perestu, bu amaçla çalışmalarını sürdürmektedir. Hiçbir sermaye ve yatırım gerektirmeyen sistemimizde sıfır risk ile, muazzam gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Siz de hemen Perestu ailesine katılarak bu ayrıcalıklı dünyada yerinizi alın.
Birbirinden avantajlı fırsatlar ayağınıza gelsin.

 

Network Marketing Türkiye olarak Anadolu’dan Türkiye ve Dünya’ya açılan firmalarımızı da tanıtmaya devam ediyoruz.Sizlerde gerçekten network marketing tarzı çalışan sayfalarımız da olmayan firmalar varsa bize bildirebilirsiniz.Perestu network çalışanları ve danışmanlarına sektörde başarılar dileriz.

 

Bir önceki yazımız olan Sistem 25 başlıklı makalemizde nz bilişim, sistem 25 network ve sistem 25 yalanmı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ