Elnet

Elnet
REKLAM ALANI

elnet

Elnet Enerji

Bir kaç gün önceki yazımız da sizlere enerji sektöründe ki hareketlenmeden ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) yaptığı düzenlemeler sonucunda aylık faturası 150 TL ve üzerinde gelen elektrik abonelerine ” SERBEST TÜKETİCİ ” olma hakkı tanımıştır, bahsetmiştik. İşte buna paralel oluşan firmaların doğrudan satış ve network marketing sektörünü de pazarlama sistemi olarak kullanmaları da ülkemizde ki firma sayısını arttırmaya devam ediyor.Bu seferki yerli enerji firmamız İç Anadolu’unun şirin ili olan Kırıkkale, merkezli Elnet enerji firmasıdır.

REKLAM ALANI

 

Firmamız alanında uzmanlaşmış ve farklı alanlarda tecrübeye sahip kişilerin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Farklı konulardaki uzmanlıklarımız ile bayilerimize ve tedarikçilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş, entegre çözümler üretiyoruz. Firmamız bütün danışmanlıkları kendi iç yapılanmasından almaktadır. Bünyemizde enerji konusunda uzmanlaşmış elektrik – elektronik mühendisi, Organizasyon ve pazarlama alanında tecrübeli kişiler, web konusunda çalışan yazılım uzmanı bulunmaktadır. Bu nedenle bayilerimizin talepleri en hızlı şekilde değerlendirerek uygun görüldüğü takdirde işleme konmaktadır. .

 

Firmamız, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

 

Vizyonumuz, her evde bir Elnet kullanıcısı olacak şekilde Türkiye’nin ve sonraki adımda dünyanın en büyük network marketing sistemi olmaktır. Misyonumuz ise, bayilerimizin hayat standarlarını yükseltip, günün her saatinde kullanılan ürünlerin faturalarından yüksek kazanç edinmelerini sağlamaktır.

 

Öncelikli amacımız maddi kazanımlar değil, sistemdeki bayilerimizin sistemden memnun kalmasıdır. Anlaşmalarla sağlanan primlerin yaklaşık tamamı bayilerimize aktarılmaktadır. Sağlam şekilde organizasyonunu oluşturan bayilerimiz gerçekten iyi kazançlar elde edebilmektedir.

 

 Büyük hedefler ile yola çıkan elnet enerji firmasına bizde network marketing Türkiye olarak başarılar diliyoruz.Elnet enerji üyelik ve firma hakkında ki tüm detayları elnet.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Supreme başlıklı makalemizde adana doğrudan satış, adana firmaları ve adana network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ