Enoment

Enoment
REKLAM ALANI

Bugün sizlere tanıtacağımız Yerli Network Marketing Firması Enoment Yerli Firmaların Ağırlıklı olarak İstanbul ve Ankara olarak düşündüğümüzde Farklı Şehirlerimizden de Firmalar Çıkmaya devam ediyor.Ordu Merkezli Firma Enoment’i kendi anlatımlarıyla kısaca tanıyalım.

Enoment Temizlik ve Kozmetik olarak, yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğümüz AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirdiğimiz ürünleri siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. %100 yerli ve milli imkanlarla ürettiğimiz ürünleri, yine kendi milli sermayemizle destekleyerek oluşturduğumuz, yerli ve milli “Pazarlama Ağı” projemizle sizlere ulaştırarak, ülke ekonomisine ve siz değerli üyelerimize destek olmayı hedefliyoruz.V

REKLAM ALANI

Temiz olmak, sağlıklı olmanın gerekliliklerindendir ve bu bilinçle, temizlik ihtiyaçlarınızı en sağlıklı şekilde karşılamayan dürüst bir şirket olmayı kendimize görev edindik.

“Yerli, Milli, Etkili” sloganıyla çıktığımız bu yolda, milli imkanlarla geliştirdiğimiz yerli ürünlerimizi yine milli imkanlarla üretip önce yüce Türk Milletinin hizmetine sunmayı, daha sonra dünya geneline “Türk Malı” damgasıyla ulaştırmayı hedefliyoruz

Amacımız yerli ve milli imkanlarla ürettiğimiz ürünlerle, müşterilerimizin tüm temizlik ihtiyaçlarını en sağlıklı ve ekonomik şekilde karşılamalarını sağlamaktır. Bu amaçla kullanıcıya ve çevreye zarar vermeyen ürünler üretmeyi hedefledik ve başardık.  

Ülke ekonomisine destek olma niyetiyle baş koyduğumuz bu yolda, siz değerli üyelerimizin de desteğiyle, içimizdeki azimle ve gayretle, hedeflerimize ulaşmak için yılmadan çalışıyoruz.

Enoment Ürünleri

Enoment Şu anda Ana ürün Olarak 4 Çeşit Ürün sunmaktadır.Bunlar Enoment Çok Amaçlı Temizleyici,bulaşık deterjanı,ekstra yağ sökücü,sıvı el sabunu’dur.

Enoment üyelik,enoment network firması hakkında detaylı bilgi almak için Resmi siteleri olan enoment.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.Network Marketing Türkiye Olarak Kendilerine Hoş Geldin Diyor ve Sektörümüzde Başarılar Dileriz.

Bir önceki yazımız olan Hekimzade başlıklı makalemizde drmuammer yıldız, gönüllü sağlık elçileri ve hekimzade hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ