Esnaf ile Halk

Esnaf ile Halk
REKLAM ALANI

Cashback yöntemi özellikle yurt dışında çok kullanılan bir model olmakla birlikte Türkiye’de çok kısıtlı kullanılan kazanç modelidir.Bunların başında hopi tarzı firmalar dikkat çekmektedir.

Geçtiğimiz yıllarda bu alanda yerli network marketing firmalarından bir çok girişim denemesi olsada pek başarı elde edilememiştir.Yine aynı sloganla kurulan yepyeni yerli bir proje olan İstanbul merkezli esnafilehalk projesini tanıyalım;

esnafilehalk.com, sisteme kayıtlı tüm müşterilerinesnaflarıniş ortaklarınınmüşterilerin kazanç sağlamasını hedefleyerek ortaya çıkmış bir uygulamadır.

REKLAM ALANI

Esnaf İle Halk, binlerce esnaf ve müşteriyi buluşturmak ve tek bir indirim kartı ile alışverişleri hem avantajlı hemde hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek için kurulmuş bir platformdur.

Esnafilehalk.com olarak öncelikli hedefimiz tüm müşterilerimizin, üye işyerlerimizin ve iş ortaklarımızın maximum kazanç elde edebilmesini sağlamaktır.

Esnaf İle Halk Üyelik

Sisteme ücretsiz müşteri olarak kayıt olup bünyemizdeki anlaşmalı esnaflardan yaptığınız alışverişlerden para puan kazanır, kazandığınız bu para puanları başka bir üye esnafta harcayabilirsiniz. Ayrıca sizin gibi sisteme ücretsiz kayıt olabilecek başka müşterilere referans olduğunuzda referansınızla üye olan müşterilerin harcamalarından da kazanç elde edersiniz.

ÜCRETSİZ ESNAF OL
Sisteme ücretsiz esnaf olarak kayıt olup sitede indirim ve kampanyalarınızı yayınlayabilirsiniz. Ayrıca sisteme ücretsiz kayıt olabilecek müşterilere referans olduğunuzda referansınızla üye olan müşterilerin başka üye esnaflardan yaptığı harcamalarından da kazanç elde edersiniz.

İŞ ORTAĞI OL
esnafilehalk.com platformuna esnaf kaydı yaparak buralardan yapılan alışverişe ortak olan ve kazanç planına bağlı farklı gelirler elde edebilen girişimcilerdir.

Esnafilehalk nedir,esnafilehalk network marketing,esnafilehalk üyelik için resmi sitesi olan esnafilehalk.com sitesinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eva Networking başlıklı makalemizde eva network, eva networking ve eva networking nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ