Lilanar

Lilanar
REKLAM ALANI
lilanar

 Lilanar

Evet bu gün sizlere tanıtacağımız firmamız daha önce tanıtımını yaptığım isim değişikliğine giden stretch firmasının yeni adı ile yani lilanar ile network marketing sektöründe yerini almasıdır.

Lilanar markası ile müthiş kampanyalar ile hızlı bir çıkış yakalamayı amaçlayan BLM TEKSTİL farklı ve kaliteli bir çok marka ve ürünü bir arada bulundurmaktadır.Dilerseniz lilanar firmasını kısaca tanıyalım.

REKLAM ALANI

70 yılı aşkın sanayi ve pazarlama alanlarındaki deneyimlerimiz sonucunda, 2010 Yılının Ocak ayı içerisinde bu günün ve geleceğin işi olarak gördüğümüz  “Network Marketing” veya diğer bir adıyla “Doğrudan Satış” pazarlama sistemini kurduk. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz tüm ticari faaliyetlerde olduğu gibi bu alanda da en iyisi olmak birinci hedefimiz oldu.
LİLANAR olarak misyonumuz;
·         Üyelerimizin güvenini kazanmak ve her geçen gün bu güveni arttırarak üyelerin sisteme olan bağlılığını sağlamaktır.
Bu hedefimizi gerçekleştirmek için oluşturduğumuz LİLANAR vizyonu ise;
        Yüksek Ürün Kalitesi
        Geniş Ürün Yelpazesi
        Üyelerimizin Memnuniyeti
        Rekabetçi Fiyatlar
        Hızlı Teslimat
        Yüksek Kazanç Sağlayan Prim Sistemi
        Lilanar’a özel Üye Destek Programları
        Sürekli Yenilenen Cazip Hediye Kampanyalarını sistemimizin değişmez parçaları olarak belirlemektir
LİLANAR olarak, iki günü aynı olan zarardadır felsefesi ile her an daha iyiyi hedefleyen, kendini geliştirmeye açık, cesur ve yenilikçi organizasyonumuzun değerli üyelerimizin katkılarıyla her geçen gün hızla büyümekte oluşunun memnuniyetini yaşıyoruz.

Bizlerde Lilanar firmasına sektörde başarılar diliyoruz.Lilanarı incelemek,lilanar üyelik,lilna nar nedir ve lilanar kayıt hakkında bilgi almak için buradan tıklayarak resmi siteyi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Misyon Bitkisel başlıklı makalemizde misyon bitkesel, misyon bitkisel ve misyon bitkisel kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Cemal Karacan dedi ki:

    Güzel bir tanıtım, firmamızdan ve çalışma şartlarından memmunuz değerli arkadaşlarıda ekibimizde görmekten mutluluk duyarız
    http://www.lilanar.biz ekibi

BİR YORUM YAZ