Waterox

Waterox
REKLAM ALANI

Değerli okuyucularımız bu gün sizlere tanıtacağımız yerli network marketing firmamız WaterOx,

WaterOx firması Network Marketing alt yapısı sağlam olan Ankara Merkezli bir yapılanma ile Geçtiğimiz Aylarda sektöre start vermiştir.

REKLAM ALANI

WaterOX Nedir?

Türkiye’de biyosidal ürün ruhsatına sahip onaylı bir dezenfektan olan WaterOX, yoğun çalışmalar ve laboratuvar testlerinin ardından bireysel kullanıcılar için yeniden formülize edildi.
Bireysel kullanıma uygun hale getirilen WaterOX’un etkili bileşimi, sağlığımızı tehdit eden zararlı mikroorganizmaları, insan sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde, problem olmaktan çıkarıyor.

WaterOX, ezberlenen hijyen ürünlerinden farklı olarak geride herhangi bir kalıntı bırakmadan doğaya karışıyor. Böylelikle hayat, insana uyumlu bir kıvama yeniden kavuşuyor.

WaterOx Ürün Özellikleri

Herhangi bir yüzeyde, bol miktarda yararlı ve zararlı bakteri bulunuyor. Alışıldık hijyen çözümleri, uzun sürelerde ve yararlı bakterileri de içerecek şekilde etki gösteriyor. Ancak WaterOX, tamamen farklı.
Elektron veren özelliği sayesinde WaterOX’un bileşiminde bulunan klor dioksit çözelti, çok kısa sürelerde yalnızca zararlı mikroorganizmaları hedef alıyor ve ortadan kaldırıyor.

Çünkü zararlı mikroorganizmalar elektron vererek yararlı maddeleri yok ediyor. Yararlı mikroorganizmalar elektron almaya müsait yapıda oldukları için, zararlı olanlara karşı mücadele edemiyor.

WaterOX’un elektron alan yapısı, zararlı mikroorganizmaları kendine çekerek yok ediyor ve yararlı olanlarına herhangi bir zarar vermiyor.

Neticede, WaterOX’la yararlı olanlar sizde kalıyor.

Waterox nedir,Waterox ürünleri,waterox üyelik ve tüm detaylı bilgilere resmi sitesi olan waterox.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Madam Network başlıklı makalemizde iç çamaşır network, iç çamaşır network firmaları ve madam network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ