Evde Network Marketing

Evde Network Marketing
REKLAM ALANI

Evde Network Marketing

Network marketerlerin bir çoğu network marketing sektörüne başladıklarında evden para kazanma ,evde ofis yani home ofis düşüncesini ve hayalini kurarlar.Planları hep ileriye organizasyonlarını büyüterek dönük kendi ofislerini kendi işlerini kurmaktır.

REKLAM ALANI

Network marketing işini ve organizasyonunu kurmak sermayesi en düşük iş fikirlerinden biridir,diyebiliriz.Çünkü bir çok network marketing firmasında işe başlamanın maliyeti 100 tl ile 1000 tl arasında’dır.Tabi bunun üstüne çalışma sisteminize göre çok ufak oynamalar olabilmektedir.Bu rakamlarda sadece bir dükkan,ya da ofis kirasının çok çok altında dır.Bu yüzden yapılabilirliği yüksek her kesin yapabileceği bir pazarlama sistemidir.

İşe başlayan arkadaşlarının yazımızın ilk başında söylediğimiz gibi başlangıçta sağlam adımlar ile organizasyonlarını evden para kazanma  , evden çalışmak üzerine kurmaları belli bir organizasyon büyüklüğünü ve ciroları yakalamadıkları sürece hem normal işlerini bırakmamaları hem de ofis açma düşüncelerini rafa kaldırmalarını öneririm.

Home Ofis Çalışmak kavramı hayatımıza internetin girmesi ile tanışdığımız bir kavram olmuştur.Bu anlayaşın hayatımızı kolaylaştırdığı yönleri olduğu gibi eksi diyebileceğimiz yönleride tabi ki de olacaktır.Fakat bizim burda üzerinden durmamız gereken konu evde network marketing organizasyonumuzu nasıl kurarız.

Online Dünya’nın gelişiminden sonra network marketing firmaları da boş durmadı ve sistemlerini temsilcilerine ve müşterilerine uygun takip edebilecekleri sanal ofisler kurarak ,organizasyonlarını evden ya da ofisten yürütmeleri konusunda büyük katkı sağladılar.Hatta sektörde tanıdığım bir iki arkadaşımız şirket merkezini ödül almaya gittiklerinde gördüler diyebilirim.

Mekan,zaman,çalışma sistemlerinin sıkıntısının olmadığı bir ortamda network marketing firmaları ile beraber networkerlerde çok kısa sürede online Dünya’ya ayak uydurdular ve interneti en sağlıklı şekilde kullanmaya başladılar.

Bu kombinasyonları bir ara da kullanarak evden para kazanma,evi bir ofise çevirmek çok zor olmayacaktır.Fakat bu tarz çalışmanın eksisi olan iletişim ve piyasanın sıcaklığını hissetmek olgusunu unutmayarak eğitim ve seminerlerde sıkca bulunmanın önemini de hatırlatmak isterim.

 

Saygılarımla

Fatih Yavuz

Bağımsız Networker

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Katalog başlıklı makalemizde avon katalogu, hunca life katalogu ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ