Eureka

Eureka
REKLAM ALANI

Network Marketing Türkiye olarak hem pazarlama hem de girişim dünyasından size eğitim ve konferans bilgilerinide ulaştırmayı amaçlıyoruz.

 

 

REKLAM ALANI

‘EUREKA Venture Forum’ 18-19 Ekim 2012’de İstanbul’da!
 

“EUREKA Venture Forum” 18-19 Ekim’de İstanbul’da düzenleniyor!

 

Türkiye EUREKA Dönem Başkanlığı himayesinde, 18-19 Ekim 2012 tarihlerinde EUREKA Venture Forum etkinliği düzenlenecektir. Etkinlik, ulusal ve uluslararası girişim ve risk sermayesi fonları ile Avrupa’nın birçok ülkesinden EUREKA projesi sahibi erken aşama yüksek teknoloji şirketlerini buluşturmayı hedeflemektedir.

 

Etkinliğin; Avrupa ve Türkiye’nin yenilikçilik anlayışının oluşmasında, Türkiye’de sektöre yeni giren firmaların uluslararası arenaya katılımında, yüksek teknolojili ve büyüme odaklı girişimcilerin teşvik edilmesinde etkin bir rol oynayacağı düşünülmekte olup Türkiye’nin iş dünyası için yenilikçi, yatırım için cazip ve ödüllendirici bir ülke olduğu vurgusu yapılacaktır.

 
EUREKA Hakkında

Pazar odaklı, kısa sürede ticarileşebilecek ürün ve süreçlerin geliştirilmesine yönelik projelerin desteklendiği uluslararası işbirliği platformu niteliğinde olan EUREKA Programı’nın Temmuz 2012 – Haziran 2013 tarihleri arasındaki dönem başkanlığını Türkiye üstlenmiştir. Dönem başkanı olarak 42 ülke ve Avrupa Komisyonu’nun liderliğini üstlenen Türkiye, bu süre zarfında EUREKA Programı’nın geleceğine yön verilmesinde etkin rol alacaktır.
Türkiye’nin EUREKA Dönem Başkanlığı ile birlikte, 27. yıldönümünü kutlayan Program, bugüne değin 4000’i aşkın projeyle 30 Milyar Avro’ya yakın Ar-Ge hacmi oluşturmuştur. Bir EUREKA projesine yapılan 1 milyon Avro’luk kamu finansal desteği ortalama 13 milyon Avro’luk bir katma değer meydana getirmiştir.
Türkiye EUREKA Dönem Başkanlığı önceliklerinden birisi de yeniliğin finansmanı olup EUREKA Venture Forum bu öncelik kapsamında düzenlenmektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen www.eureka.org.tr/EuVF
Son kayıt: 14 Eylül 2012

Bir önceki yazımız olan Networking Nasıl Yapılmalı başlıklı makalemizde business network akademi, business networking akademi ve ertuğrul belen hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ