Eşşeğin Başarısı!!

Eşşeğin Başarısı!!
REKLAM ALANI

Değerli network marketing Türkiye okuyucuları uzun bir zaman dan sonra tekrar sizlerle birlikteyiz.Çalışma hayatımız bende dahil bir çoğumuzu belirli saatlerin ve kavramların içine iterken aynı zamanda zorlukları da beraberinde getiriyor.

Sizlere bu gün benimde çok sevdiğim ve dikkatimi çeken bir hikaye ile yazmaya devam edelim.Bazen aramızda ya da iş ortamında en çok duyduğumuz kelimelerin arasında yer alır ben eşşek oldukça semer vuran çok olur.Peki siz eşşeğin başarı hikayesini biliyormusunuz,Şimdi kısaca size bunu anlatayım;

REKLAM ALANI

Bir gün, bir çiftçinin eşeği kuyuya düşer.
Adam ne yapacağını düşünürken, hayvan saatlerce anırır.
En sonunda çiftçi, hayvanın yaşlı olduğunu ve kuyunun da zaten kapanması gerektiğini düşünür ve eşeği çıkartmaya değmeyeceğine kararverir.

Bütün komşularını yardıma çağırır. Her biri birer kürek alarak kuyuya toprak atmaya başlarlar. Eşek neolduğunu fark edince, önce daha beter bağırmaya başlar. Sonra, herkesin şaşkınlığına, sesini keser.Birkaç kürek toprak daha attıktan sonra, çiftçi kuyuya bakar. Gözlerine inanamaz. Eşek, sırtına düşen her kürek toprakla müthiş bir şey yapmakta, toprağı aşağıya silke leyerek yukarı çıkmasına basamak hazırlamaktadır.

Bir süre sonra, komşular toprak atmaya devam edince, herkesin şaşkınlığı altında eşek, kuyunun kenarından dışarı bir adım atıp, koşarak uzaklaşır!
Hayat üzerinize hep toprak atacaktır; her türlü pislik ile.Kuyudan çıkmanın sırrı, bu pisliği silkeleyip bir adım yükselmektir.

Evet hayat tamamen size sizin bakış açınızla değerlendiriğiniz dünyanıza bağlı,inancınızı yitirmeyin,inandığınız değerler üzerinde sonuna kadar gidin,bu yazıları hep aynı hikayeler diye okumayın ,kalbinizdeki nefreti ve kıskançlığı atarak hayata yeniden bir merhaba ,yeninde bir bismillah diyerek başlayın.

Saygılarımla

Fatih Yavuz

Bir önceki yazımız olan Üniversiteyi Hemen Bırakın!!! başlıklı makalemizde dünyanın zenginleri, Larry Ellison ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ