Jenerasyon

Jenerasyon
REKLAM ALANI

Jenerasyon

Yerli Firmalarımızdan Jenerasyon Network Temelinde, sağlıklı yaşam ürünleri hakkında insanları bilinçlendirmek ve bu ürünlerin tüketiciye daha ekonomik olarak ulaştırılması hedeflenen projede; bir ticaret metodu olan MLM sistemini benimsemiş olan JENERASYON A.Ş., çok hissedarlı olup 2 Ocak 2008 tarihinde kurulmuş, Şirket Merkezi “ATB İşmerkezi K Blok No:283 Macunköy – Yenimahalle / ANKARA adresindedir.

REKLAM ALANI

Jenerasyon A.Ş., Şirket ile ilgili tüm hususlarda karar almaya ve bu kararları uygulamaya yetkili bir Yönetim Kuruluna sahiptir. Yönetim Kurulu, Network Marketing ve Ticaret deneyimleri olan aynı zamanda da Şirket hissedarı olan kişilerden oluşmaktadır.

MLM (Multi Level Marketing) sistemi ve Jenerasyon Şirket ilkeleri gereği tüm ürünlerin tanıtım ve satışı tamamen Jenerasyon Bağımsız Distribütörlerine aittir. Distribütörlerine sadece lojistik hizmet veren şirketimiz, yine şirket ilkeleri gereği Distribütörün satış ve organizasyon faaliyetlerinden oluşacak işlem hacmi ile, Distribütörlerine kariyer ve kazanç elde etme fırsatı sunmaktadır.

Jenerasyon network sisteminde ürün gamıSertifkalı Organik ve Doğal ürünler Klinik çalışmalar SLS, Formaldehit içermeyen ürünler GDO’suz ekstraktlar ile üretilen ürünler,organik ürünler üzerine kurulu bitkisel ürünler,cilt bakım ürünleri,alo vera ve kozmetik ürünlerinden oluşmaktadır.

Dilerseniz buradan tıklayarak jenerasyon network sistemini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ersağ başlıklı makalemizde ersağ, ersağ denizli ve ersağ kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ