Hangi Firma

Hangi Firma
REKLAM ALANI

 Network Marketing Sektöründe yer almak isteyen adayların en çok sorduğu sorulardan biridir:”hangi firma”asıl olan hangi firma değil hangi çalışma şartları,kazanç planı,eğitim ve kariyer basamakları demek daha doğru olur.Türkiye’ye 1993 senesinden itibaren yabancı menşeli firmalarla giriş yapan network marketing pazarlama sistemi 2012 yılına girmeye yakın bu dönemde git gide büyümeye devam etmektedir.

 

REKLAM ALANI

Amerika ve Avrupa kökenli firmaların büyüme oranlarını şu aşama da yaklayamayan Türk firmalarının sektöre canlılık getirdiği aşikar,fakat bunun yanında irili ufaklı firmalar ise kazanç planı ve sadece paraya dayalı sistemlerinden dolayı sektöre zarar da verebilmektedir.Burada network marketing danışmanlarının yapacağı en önemli şey giriş yapmadan önce muhakkak başlangıçta anlattığımız ,firmaların özelliklerini iyi incelemeleridir.

 

Ayırca doğrudan satış sektörünün internetle beraber yeni bir yapılanmaya gitmesi sektöre canlılık getirmenin yanında bazı olumsuz durumları da beraberinde getirmiştir.Bu konuya da ilerleyen yazılarımız da değinmeye çalışacağız.

 

Network Marketing Danışman ve danışman adaylarına önerimiz hangi firma değil,hangi sistem sorularını kendilerine sormaları ve bu yönde karar ve plan yapmalarıdır.

 

Uzman Networker

Fatih Yavuz

Copyright © 2011 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır. 

Bir önceki yazımız olan Network Marketing İşine Başlamak başlıklı makalemizde doğrundan satış, hakkı özmoralı ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ