Network Marketing’te Çökmeye Mahkum Olanlar

Network Marketing’te Çökmeye Mahkum Olanlar
REKLAM ALANI

para

Network Marketing’te Çökmeye Mahkum Olanlar

Uzun yıllar sektörde gördüğüm edindiklerim,hatalarım,yanlış firma seçimleri,binlerce insanla girdiğim diyaloglar gördüğüm lider ve lidercikler bunların için yer aldığı firmalar bir çok deneyim özelliklede son dönemde ortaya bir şeyi çıkarıyordu.

REKLAM ALANI

 

 

Türkiye’de bazı insanlar çalışmaktansa kısa yoldan para kazanmayı tercih ediyordu.Özellikle Dünya’da ve ülkemizde yasaklanan ponzi ve saadet zinciri sistemlerinden sonra Sektörümüzü kirletecek ve aslında saadet zinciri olan sistemler network marketing kisvesi altında maalesef yer almaktadır.

 

 

Bununda ana nedeni söylediğim gibi kısa yoldan para kazanmak isteyen kitlelerdi,her gördükleri kazanç planına titan mı bu diyen ama içinde ürün ve satış olduğu zaman emek harcamaktan çekinen bunun üzerinede kısa yoldan kazandıracak network marketing kisvesine bürünmüş sistemlere girmeleri,en büyük çelişkidir.

 

 

Bazı firmalar resmi olduğu için sayfalarımız da da yer alabilir.Peki Nedir Bu firmalar,Özellikle binary ve Matrix sistemi ile çalışan ortada sürekli alışverişin dönmediği piyasada çok küçük değerleri olup bir kerelik maliyetin karşısında birim maliyeti binlerce tlye çıkartılarak tamamen pakete dayalı sistemlerdir.

 

 

Özellikle tek yada bir kaç ürünle çalışan firmalarda gözüken bu çalışmaları maalesef içinde bulunan insanların kabul etmesi algılaması ,özelliklede sektörde yeni ise çok zor oluyor.Bunları bizlerde yaşadık.Ama bilinçli,etik ve ahlaki çalışmayı şiar edinenler eninde sonunda bunu çözerek olabildiğince uzaklaşmaktadır.

 

 

Özet olarak her ay ürün alışverişinin olmadığı sürekli satışın ticaretin dönmediği,bir kerelik yatıran ücretlerle primlerin dağıtıldığı sistemler istedikleri kadar yasal da olsalar network marketing değildirler.Network Marketing Bir Satış ve Ticaret Ağı Pazarlama Sistemidir.

fatihben

Saygılarımla
Fatih Yavuz
Uzman Networker

https://www.facebook.com/faazbey
Copyright © 2015 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Günlük Hayatta Tavsiye Pazarlama başlıklı makalemizde anadolu network marketing, çok katlı pazarlama ve doğrudan pazarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ