Hazal İnşaat

Hazal İnşaat
REKLAM ALANI

hazalinsaat

 

Network Marketing Sektöründe bir çok yenilik gördüğümüz 2000 li yıllarda da ülkemiz de de daha önce denenmemiş bir sektörde network marketing ,doğrudan pazarlama sistemini uygulamaya karar veren yine alt yapı ve yazılımını web çözüm evinin üstlendiği Hazal İnşaat firmasını kısaca analiz edelim.

REKLAM ALANI

 

 

1998 Yılında kurulmuş olan Hazal İnş. San.Tic.Ltd.Şti. İstanbul ve çevresindeki en büyük inşaat, Nalburiye, Hırdavat, Boya Taahhüt ve Yalıtım firmalarından birisidir.Şirketimiz kuruluş yılında Hasan paşa Mah. Fatih Bulvarı no:35/A adresinde faaliyet göstermekte olup, daha sonra A.gazi Mah. Petrol yolu cad. No:161 adresinde kendisine ait 1000 m2 alan üzerine idari bina, kapalı ve açık depolama alanında faaliyetine devam etmekte olup sürekli gelişme göstermektedir.İnşaat malzemeleri konusunda Türkiye ’nin sektörde lider konumunda olan onlarca firmasının ana bayiliğini almış olmakla beraber, adet gözetmeksizin zamanında, eksiksiz ve kaliteli hizmet vermektedir.

 

 

Hazal İnşaat Network,proje uygulama esnekliğinden de yararlanarak artık evlerinize usta arayışınız, komşunuzun boyacı arayışı, usta olanların iş arayışı, ustaların malzeme tedarik edebileceği uygun bir nokta arayışı son bulup hatta para kazandırmaya başlıyor.

 

 

Hazal İnşaat Network Marketing,Proje uygulama süreci devam ederken farklı platformlarla da desteknelecek olan bu sistem toplamda 2 web sitesi, kartlı sistem ve eticaret sistemleriyle birlikte Network Marketingin uygulandığı Türkiye’de bir ilk olacak.

 

Bizlerde Network Marketing Türkiye olarak Hazal İnşaat’a sektöre hoşgeldin diyor,doğrudan satış alanında yeni bir ufuk açacak bu projelerinin uzun yıllar kalıcı olmasını ve sektörde ki farklı fikirlere ilham kaynağı olmasını temenni ediyoruz.

 

Hazal İnşaat Network Projesi,hazal inşaat üyelik ve tüm detayları hazalinsaat.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gümüş İnci başlıklı makalemizde gümüş inci, gümüş inci kayıt ve Gümüş İnci Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ