Helal Sitesi

Helal Sitesi
REKLAM ALANI

hs

Sürekli bahsettiğimiz gibi Doğrudan Satış Sektörümüz o kadar büyük ki,çok farklı alanlarda çok farklı şekilde firmalar ile karşımıza çıkabiliyor.İşte yine yeni girişimcilerimizin kurmuş oldu helalsitesi kısa adı ile hs de %99’u Müslüman olan bir ülkede ,bunu göz önüne alarak doğrudan satış sektörüne giriş yapmıştır.

 

REKLAM ALANI

Tam olarak çok katlı pazarlama diyemesekte Doğrudan Satış mantığı ile ürünlerin indirimli alınması ve hg firmasına temsilci kayıtları yapılması halinde çeşitli prim ve promosyonlardan yararlanma imkanı vermektedir.Tabi ilerleyen dönemlerde sistemde farklı bir yapılanmaya gitmeleride,gelen talep ve fikirlere göre şekillenebilir.HG Kimdir,

 

Türkiye’nin İLK HELAL SERTİFİKALI ve ALKOLSÜZ ürünlerini bulabileceğiniz özel alışveriş sitesi helalsitesi ile Helal, Sağlıklı ve Temiz ürünleri size ulaştırmak düşüncesiyle Organik, Doğal ve Bitkisel ürünlerin satışı yapılmaktadır. Ürünlerimizin içeriğinde Alkol ve Hayvansal Katkı maddesi, Jelâtin, SLS, SLES, Sentetik Ekstrakt, Paraben, Silikon, Renklendirici, Sodyum Fluorid/Florür gibi insanlarda kanser ve hastalık oluşturan hiçbir zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Ürünlerimiz hem dini açıdan hemde sağlık açısından öneme haiz ürünlerdir.

 

Sitemizde beğeninize sunulan tüm ürünler uzman mühendis kadromuz tarafından kontrol edilmekte, içerik açısından sağlığınıza zarar verecek bileşen içeren ürünler kesinlikle satılmamaktadır. Beğeninize sunduğumuz ürünlerin hiçbiri içerik araştırılması yapılmadan sitemizde yerini almamaktadır.

 

Helal Sitesi,helal sitesi ürünler ve helal sitesi üyelik ile ilgili tüm bilgileri helalsitesi.com adresinden öğrenebilirsiniz.Helal Sitesine Doğrudan Satış sektörüne hoş geldin diyor,hassasiyet gösterdikleri ürünler konusunda ki hassasiyetlerinin her zaman devam etmesini temenni ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Byanca başlıklı makalemizde byanca, byanca çamaşırları ve byanca giyim hakkında bilgiler verilmektedir.