Ecoprobiotic

Ecoprobiotic
REKLAM ALANI

Bugün sizlere Tanıtacağımız Yerli Firmamız Bursa merkezli Ecoprobiotic,Kendi Tanımlamaları ile Ecoprobiotic kimdir,

Kullanıcılarımızın daha temiz ve sağlıklı bir şekilde temizliklerini yapabilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz
teknolojisini kullanarak en yeni ve en güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak, dünyanın birçok ileri gelen ülkesinde olduğu
gibi ‘’PROBİYOTİK BAKTERİLER’’ in gücüyle ülkemizde de yaşanabilir çevre ve sağlık standartlarını yakalayarak
‘’TEMİZLİK TEKNOLOJİSİ’’ adı altında yeni bir çağ açmak; tüm bu amaçları yerine getirirken kullanıcılarımızın hem
dünyaya yayılmakta olan bu teknolojiden faydalanabilmelerini sağlamak hem de bu faydayı maddi kazanca çevirerek
ekonomik özgürlüklerini genişletebilmeyi amaç ediniyoruz.


Vizyonumuz
YILDIZ Temizlik Kozmetik İthalat İhracat Ailesi olarak; geleceğe yönelik ürünler ve olanaklar sunmak ve küresel toplumla geniş paylaşımlarda bulunmak suretiyle, bütün dünyadaki insanlara potansiyellerini keşfetmeleri ve hedeflerine ulaşmaları için yardımcı olmak, vizyonumuzun en temel yapı taşıdır. Dünya temizlik ve kozmetik pazarına yönelirken sosyal vatandaşlık bilinciyle de toplumsal katkı projeleri oluşturmak, çevreci yaklaşımıyla tüm dünyada fark yaratmak, sürdürülebilir çevre politikasıyla faaliyetlerde bulunmak, ECOPROBIOTIC ‘ in en asli vazifelerindendir.

REKLAM ALANI

Ecoprobiotic Ürün Gamı

EcoProbiotic ürünleri, hayatımızın her alanında modern temizlik teknolojisine dayalı, ekoloji ve sağlık açısından güvenilir hijyen ürünleridir.
EcoProbiotic ürünlerinin içeriğinde çevreyi kirleten agresif kimyasal maddeler mevcut değildir ve doğada kolay çözülürler.
Organik tuzlar ve probiyotiklerle zenginleştirilmiş bu ürünler, atık sular içinde bile temizleme işlevlerini sürdürürler.
EcoProbiotic ürünlerinin bilimsel teknik araştırmaları Belçika’nın Gent Üniversitesinde yapılmaktadır.
Bu araştırmalar sonucunda probiyotik ürünlerinin benzersiz temizleme gücü ve uygulama alanları sürekli artmaktadır.

Ecoprobiotic
EcoProbiotic ürünlerinin içeriğinde yararlı bakteriler ve modern, doğal mikrobiyolojik temizliyici bileşenler bulunmaktadır.
İçeriğinde yararlı bakteriler olan bu ürünler bilinen hijyen anlayışında bir çığır açmış en ileri temizleme teknolojisi ile geliştirilmiştir.
Probiyotikli ürünlerin kullanımından sonra üremeye devam ederek sayıca artan yararlı bakteriler sayesinde temizleme süreci ilk uygulamanın ardından 72 saat daha kendi kendine devam eder.
Uzmanlar ağır kimyasalların meydana getirdiği zararları önlemek için insanların yaşam alanlarında bu ürünleri kullanmalarını şiddetle tavsiye etmektedirler.

EcoProbiotic Kimdir,EcoProbiotic Üyelik ve Tüm Detaylara Resmi Siteleri olan EcoProbiotic.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gano Life Türkiye başlıklı makalemizde gandorema kahve, gano kahve ve ganoexcel hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ