Hepsiville

Hepsiville
REKLAM ALANI

hepsiville

Doğanın Renkli Yüzü Sloganı ile özellikle doğal sağlıklı sabunlar adı altında ürettiği ve açtığı shoplarla gündeme gelen Bursa Merkezli Karay Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti nin bilinen markası  Ville Grup Normal Perakende ve bayilik sistemi dışında network marketing sistemi ile de faaliyetlerini sürdürecek yeni bir anlayış ile Hepsiville adlı markayı oluşturmuştur.

 

REKLAM ALANI

Soapville,hijyenville,misville,hygiene time, markaları ile adından sıkça söz ettiren Ville Grup Hepsiville çatısı altında doğrudan satış sektöründe de varolmak ve kaliteli hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

drfhdfhdfhdfh

Hepsiville ürün gamına değinecek olursak,Doğal Sabunlar,Kremler,Banyo Tuzları ve Özel setler olmak üzere bitkisel ürün ağırlıklıdır.İlerleyen dönemlerde günden güne bu ürün gamının ville grup bünyesinde genişlemesini umuyoruz.

 

Hepsiville kimdir,Ville Gruo Kimdir,Hepsiville ürünleri,hepsiville üyelik ve diğer tüm detayları aşağıdaki resmi iletişim kanallarından edinebilirsiniz.

 

Firma:Hepsiville

Sektör:Doğal Ürünler

Ülke:Türkiye

Merkez Ofis:Bursa

Web Site:hepsiville.com

 

Bir önceki yazımız olan Eba İnteraktif Network başlıklı makalemizde çok katlı pazarlama, denizli firmalaır ve denizli firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.