GF Network

GF Network
REKLAM ALANI

GF NETWORK

Firma tanıtımlarımız ve açıklamarımıza bu gün yerli firmalarımızda gf network ile devam ediyoruz.2011 Yılında Network marketing piyasasına giriş yapan gf network marketing sistemini ve firma bilgilerini önce kendi tanımlamaları ile sonra da bizim analizlerimizle inceleyelim.

REKLAM ALANI
2011 Yılında Dr. Mehmet Yavuz Aksoy tarafından kurulan GF Network;
 
Büyük düşündük ve büyük hedeflerle başladık yolculuğumuza…
Çok uzun süreceğini bildiğimiz bu yolculukta;İnsana değer veren ve hak ettiğini kazandıran çalışma sistemi sayesinde alanında bir öncü olmaktır bizim VİZYONUMUZ 

 Bizimle çalışan tüm iş ortaklarımızın (temsilcilerimizin) hedeflerine ulaşmalarını ve yaşam kalitelerini yükseltmeleri için gereken tüm enstrümanları sağlamaktır bizim MİSYONUMUZ

İyi bir gelecek kurmak, dürüst ve sağlam temeller üzerinde başarıları kalıcı kılmak ve işimizin her alanındaki kalite anlayışıdır bizim DEĞERLERİMİZ

Kariyerde ve kazançta sınırın olmadığı, insan ve emek odaklı çalışma sistemimizdir bizim FARKIMIZ.
Sektörünün lideri olmaya aday MARKALARIMIZLA
Sizlerleyiz

 Kendi işiniz: GF NETWORK işinizi ister free time ister part time isterseniz full time yapabilirsiniz. GF NETWORK mükemmel kazanç planı ile emeğinizin karşılığını tam ve zamanında ödeyen insan ve emek odaklı bir sistemdir.

Gf Network Ürün Gamı

Gf Network’un ürün gamı kozmetikten,kişisel bakıma,mutfaktan,spor ayakkabıya kadar kaliteli marka ve ürünlerle sektörde farklı bir yer edinecek gibi gözüküyor.

Gf Network Prim Sistemi

Temsilci ve sponsorluğunu yaptığı grubu, bir takvim ayı veya birbirini takip eden üç takvim ayı içerisinde 1500 TL (aylık ortalama 500 TL ) ciroya ulaştıkları takdirde Şirket Pazarlama Planında 1. Seviye Yönetici düzeyine yükselir ve kendisine ödül olarak şirketin 1. Seviye Yönetici rozeti verilir. 

Temsilci ve sponsorluğunu yaptığı grubu, bir takvim ayı veya birbirini takip eden üç takvim ayı içerisinde 5000 TL (aylık ortalama 1700 TL )  ciroya ulaştıkları takdirde Şirket Pazarlama Planında 2. Seviye Yönetici düzeyine yükselir ve kendisine ödül olarak şirketin 2. Seviye Yönetici rozeti verilir.

Temsilci ve sponsorluğunu yaptığı grubu, bir takvim ayı veya birbirini takip eden üç takvim ayı içerisinde 15000 (aylık ortalama 5000 TL ) TL ciroya ulaştıkları takdirde Şirket Pazarlama Planında 3. Seviye Yönetici düzeyine yükselir ve kendisine ödül olarak şirketin 3. Seviye Yönetici rozeti verilir. 

Temsilci ve sponsorluğunu yaptığı grubu, bir takvim ayı veya birbirini takip eden üç takvim ayı içerisinde 45000 TL (aylık ortalama 15000 TL ) ciroya ulaştıkları takdirde Şirket Pazarlama Planında Müdürlük düzeyine yükselir ve kendisine ödül olarak şirketin Müdürlük rozeti verilir.

CİRO: Temsilci alış fiyatının kdv siz bölümüdür. KDV miktarı doğrudan devlete ödenen bir vergi türü olduğundan prime esas olan kazanca dahil edilemez.

Farklı ve sistemli bir yapılanması olan gf network firmasında,kariyer ve liderlik basamaklarının yanı sıra ofis desteği,araç desteği gibi farklı ödüllerde bulunmaktadır.

GF Network üyelik,gf network Türkiye,gf network ürünleri ve gf network sistemi hakkında bilgi almak için gf network resmi sitesinden detayları inceleyebilirsiniz.Network Marketing Türkiye olarak gf network’e başarılar diler sektörde kalıcı firmalarımızdan olmasını temenni ederiz.

http://www.gfnetwork.org

 

Bir önceki yazımız olan Cosmic Life başlıklı makalemizde cfd, cfd nedir ve cfd network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ