Helptowin

Helptowin
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye takipcileri bugün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız Helptowin,kendilerini kendi tanımlamaları ile kısaca tanıyalım;

Firmamız 1966 yılında Polat İnşaat adı ile şahıs firması olarak babamız tarafından kurulmuştur. Ve ticaret hayatına Türkiye’nin 80. vergi mükellefi olarak başlamıştır.

İnşaat sektöründe (yap-sat ) şekli ile çalışarak 320 konut ve işyeri üretmiştir. Firma 1991 yılında sermaye şirketine dönüşmüş ve Polat İnşaat ve Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret ltd. Şti. Adını almıştır. 2004 yılında Medikal Pazarlama sektörüne girmiş ve 2006 yılında da bir çok ürünün Türkiye ve Avrupa Distbirötörlüğünü yapmıştır.

REKLAM ALANI

Firmamız 2011 yılında, bu alanda ki bigi birikimiyle büyük bir yatırım yaparak ‘Sağlıklı Yaşam Ürünleri ve Kişisel Therapi Cihazları’ alanında, Türkiye’nin ve Ortadoğunun ilk ve tek Fabrikasını kurmuştur. Firma olarak amacımız insanların en değerli şeyleri olan sağlıklarını kaybetmeden onları ürünlerimizle buluşturarak hayata tekrar sıkıca bağlanmalarını sağlamaktır.

Helptowin firmasıda pazarlama sistemi olarak doğrudan satış çok katlı pazarlama network marketing sistemini seçmiştir.

Helptowin Ürünleri ve Özellikleri

Doğal Yerçekimi Esaslı Su Arıtma ve Minerallendirme Sistemi

Alkamina Sebill ürününü, modüler montaj özelliği sayesinde gittiğiniz heryere kolayca götürebilirsiniz.


Alkamina nın kuruluşunda ve kullanımında su ve elektrik tesisatına gerek yoktur.

Çünkü Alkamina Sebill, Doğal Yaşamı Destekleyen bir mantık da üretilmiş bir üründür.

Alkaminadan elde ettiğniz Alkali ve Antioksidan suyu içmenin dışında, yemeklerinizde, çay yaparken, mama hazırlarken kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda evcil hayvan besliyorsanız, hayvanınız Alkali Su içtikden sonra tüy ve kıllarının dökülmesinde azalma olur.


Bunun yanında evcil hayvanlarınızın kokusununda belirgin bir azalma hissedeceksiniz.

Seramik Filtre

Seramik Filtre yağmurun toprakla ilk buluştuğu yer gibi düşünebilirsiniz. Yani “yer çekimi esaslı su arıtma sistemi” nin ilk aşamasıdır.
Seramik Filtrenin gözenek çapı özel bir teknoloji ile doğallığını bozmadan 0,2 – 0,3 mikrona getirilir.
Seramik filtre suyun üzerindeki tortu, pas, kir ve mikro maddeleri filtre eder.

Toprak Filtre

Toprak filtre farklı özelliklere sahip katmanlardan oluşmaktadır. Bu katmanlar tıpkı yağmurun toprağa düştükten sonra ki durumuna benzer bir şekilde suyu aşamalardan geçirir.
Yani “yer çekimi esaslı su arıtma sistemi”dir. Bu katmanlarda su; klor, kreç, katı atıklardan ayrışır, yumuşatılır ve daha lezzetli bir duruma gelir.
Ve aynı zamanda da bazı mineralleri de alır.

Mineral Taşları

Su, alt hazneye damlamaya başladıktan sonra haznenin içindeki doğal mineral taşalarına değdiği andan itibaren reaksiyona girmeye başlar ve suyun değerleri değişir.


Bu aşamada alt haznedeki doğal taşlar ile yoğun bir şekilde minerallendirilir.


Suyun Ph seviyesini 8.9 ile 9.7 arasına çıkarır. Bunun ile birlikte suyun ORP sinide -180 ile -250 arasına düşürür.
Yani suyu en yüksek seviyelerde Antioksidan hale getirir.

Helptowin kimdir,helptowin ürünleri,helptowin üyelik ve diğer bilgiler için resmi sitesi helptowin.com.tr adresinden bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlla Life başlıklı makalemizde illa cosmetic, illa life ve illa life kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ