Viome

Viome
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtımını yapacağımız yeni yerli firmamız Bolu merkezli Viome Firmasıdır.Öncelikle firmamızı kendi tanımlamaları tanıyalım;

Temelleri 1990 yılında Almanya’da atılan ATC Group uzun yıllar sağlıklı yemek pişirme sistemleri ve emlak sektöründe faaliyet göstermiştir. Sağlıklı yemek pişirme sistemlerinde kurduğu “Aktif Pazarlama” ağıyla ürünlerini yüzbinlerce müşteriye ulaştırmayı başarmıştır.

Kirlenen gıdalar ile yan tesirleri faydalarını çok geride bırakan kimyevîlerin tehdit ettiği insan sağlığını korumanın ve kurtarmanın bir yolu olmalı, diye kafa çatlatan Kurucumuz Hasan Yılmaz, bir gün bir Hadis-i Şerif’ten haberdar olur. Bu Hadis-i Şerif’te Peygamber Efendimiz (S.A.V), “Çörekotunda, ölümden başka her dert (hastalık) için şifa vardır.” buyurmaktadır.

REKLAM ALANI

Önce bu Hadisin sahih olduğundan emin olmak ister. Kısa bir araştırma ile görür ki, bu Hadis, Sahih-i Buhari’de yer almaktadır. O zaman bunun mutlak hakikat olduğuna hükmeder ve en kalitelisinden bir çörekotu yağı üretmeyi kendisi için büyük bir vazife addedip kolları sıvar. Ve ATC Vital Organik Yağlarının hikâyesi de burada başlar. Yıl 2008…


10 seneyi aşkın bir süre değişik TV-Kanallarında canlı yayınlar yapan kurucumuz Hasan Yılmaz geniş bir izleyici ve müşteri kitlesine ulaşmayı başarır. Bu canlı yayınlar halen haftalık yayın biçiminde devam etmektedir.
Ancak toplumda beslenme ve sağlık konusunda gördüğü bilgi eksikliğini canlı yayınlarla gidermenin çok kolay olmayacağını gören ve bu arada Türkiye’ye yerleşen Hasan Yılmaz toplumun her bireyine ulaşabilmenin yollarını araştırır. Hastalıksız bir hayatın mümkün olduğunu bilir ve buna inanır. Bu hedefe ulaşmanın yolunun düzgün eğitilmiş ve bilgiyle donatılmış Ürün Danışmanları üzerinden gerçekleşebileceğini düşünür.

Bu düşünceyi hayata geçirmek için de sadece NETWORK üzerinden müşteriye sunacağı VİOME marka ürünlerin üretimine başlar. VİOME ürün serisinin temelini yağlar oluşturmaktadır. Soğuk sıkım bu yağlar yüksek derecede çoklu doymamış yağ asitleri ihtiva ettiklerinden ışığa ve ısıya karşı çok hassastır. Ürünün ışıktan olumsuz etkilenmesini önlemek için yüksek maliyetlerine rağmen VİOLET cam şişe kullanımı alternatifsiz tercih olur.

Firmamız “sağlıklı bir toplum” hedefine giderken on binlerce kaliteli elemana ihtiyaç olduğunun bilincindedir. Elemanların vazifelerini düzgün ifa edebilmeleri için iyi bir kazancın sağlanması kaçınılmazdır. Kurduğumuz NETWORK sistemimiz olabilecek en güzel kazancı elemanlarına sağlamaktadır.

Viome Ürünleri

Ağırlıklı olarak Bitkisel ürünlerin yağ grubu kategorisi ile hizmet veren viome ilerleyen tüm arge çalışmalarınıda çıkış amaçlarına uygun bir şekilde ilerletmeyi düşünmektedir.

Network Marketing Türkiye Olarak Kendilerine Başarılar Diler,Sektörde Kalıcı Olmalarını temenni ederiz.

Viome Nedir,Viome Ürünleri,Viome Bitkisel Yağlar ve Viome Üyelik İçin Buradan tıklayarak Ücretsiz üye olabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beria Life başlıklı makalemizde beria life, beria life nedir ve beria life ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ